У Львові поновлюють панорами міста для Яндекс.Карт (відео)

1161
У Львові поновлюють панорами міста для Яндекс.Карт

Протягом останніх кількох днів львів’яни та гості міста мали нагоду побачити у Львові автомобіль, котрий проводить фотозйомку панорам міста для Яндекс.Карт. В нас була нагода ближче познайомитись з цим цікавим транспортним засобом і навіть проїхатися на ньому.

“Цими днями у Львові відбувається перезйомка Яндекс панорам, які до цього перезнімалися в 2012 році. Спочатку ми всі маршрути розмічаємо на картах, визначаємо з яким кроком знімати – 20, 50 чи 150 метрів, а далі вже наші оператори знімають місто.Цього разу буде знято 150 км Львова. Ми чекаємо хорошої погоди, для того, щоб фотографії були якісні і приємні для людського ока”, – розповідає представник компанії “Яндекс.Україна” Петро Нек.

“Найбільше ми перезнімаємо зараз центр, а також крупні магістралі і під’їзди до нового аеропорта, нового терміналу. Також ми перезнімаємо під’їзди до нових торгових центрів та будинки, котрі були побудовані від 2012року і до сьогодні, яких в нас ще не було на панорамах.

Все це робиться для зручності людей, щоб вони могли побачити як виглядає певне місце і чи хочеться їм побувати там особисто. Щоб вони побачили Львів віртуальний ще до того як вони доберуться до нас”, – продовжує представник компанії “Яндекс.Україна” Петро Нек.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.