У Львові покажуть “Образ міста” Леопольда Левицького

154
У Львові покажуть

В четвер, 30 вересня 2021 року о 16:00 у виставкових залах Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького за адресою (вул. Листопадового Чину, 7 другий поверх) відбудеться відкриття виставки творів Леопольда Левицького “Образ міста”.

Тема виставки продиктована стилем життя митця, його творчими вподобаннями. В експозиції представлено графічні твори 1930 – 1960-х років: офорти, лінорити, монотипії та роботи, виконані в авторській техніці.

Леопольд Левицький
Леопольд Левицький

Творчість Леопольда Левицького цікава своєю багатогранністю, широким тематичним спектром і жанровим різноманіттям. Під час навчання в Краківській академії мистецтв (1926 – 1932) і в Парижі (1929 – 1931) Л. Левицький, учасник Краківської групи митців (1932 – 1937), перебував під впливом мистецьких методів авангарду, що позначилося на його подальшій творчості. У доробку майстра домінують дві образні теми – людина і місто. Ці два начала – гуманістичне й урбаністичне – концептуально, ідейно, світоглядно взаємопов’язані, взаємодоповнювальні та взаємозалежні. Образ людини та образ міста супроводжували митця від початку його творчого шляху, а саме з 1930-х років, і аж до останніх його робіт.

Леопольд Левицький "Натурниця" (папір, офорт, суха голка) 1930-і роки
Леопольд Левицький “Натурниця” (папір, офорт, суха голка) 1930-і роки

Оглянути експозицію виставки можна у виставкових залах Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького за адресою (вул. Листопадового Чину, 7 другий поверх)до 21 листопада 2021 року.

Наталка СТУДНЯ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.