У Львові покажуть фільм «Сіль Землі»

86
У Львові покажуть фільм «Сіль Землі»

В четвер, 17 серпня 2023 року, о 14.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” (вул. Професорська, 1), відбудеться показ та обговорення фільму «Сіль Землі». Подія відбудеться в рамках П’ятих Львівських Фото Фестин, модеруватиме Ігор Гармаш.

«Сіль Землі» (фр. Le Sel de la Terre) — франко-бразильський документальний біографічний фільм 2014 року німецького кінорежисера та фотографа Віма Вендерса та бразильського режисера й сценариста Джуліану Рібейру Сальгаду про життя та творчість бразильського фотографа Себаштіана Сальгаду. В Україні фільм вийшов у прокат 25 червня 2015 року.

Фільм розповідає про життєвий шлях легендарного бразильського фотографа Себаштіана Сальгаду, який протягом сорока років розповідав у своїх чорно-білих фотографіях про людей та природу на планеті Земля. У його роботах недавня історія: міжнародні конфлікти, голод, масові переселення, гонитва за золотом… У старшому віці Сальгаду фотографує незаймані території, дику фауну та флору, грандіозні ландшафти, людей та тварин у найвіддаленіших закутках Землі. Життя і творчість Себаштіана Сальгаду розкривається у фільмуванні його сина, Джуліано, який супроводжував його в останніх подорожах, і Віма Вендерса, також фотографа.

До та після показу гостинно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.