У Львові покажуть фільм для незрячих

250
У Львові покажуть фільм для незрячих

В середу, 28 листопада 2018 року, о 14:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука (пл. Ринок,9) відбудеться показ кінострічки «Гніздо горлиці» з аудіодискрипцією.

В рамках «Тижня толерантності та інклюзії» в #Бібліотека_Іваничука відбудеться перегляд фільму для незрячих “Гніздо горлиці”. З нагоди Міжнародного дня білої тростини презентовано кінострічку з аудіодискрипцією “Гніздо горлиці. Аудіодискрипція — це додаткова звукова доріжка, коментар, який описує, що саме відбувається на екрані. Поряд із аудіодискрипцією зберігається й відеодоріжка, тож фільми можуть одночасно дивитися як люди з хорошим зором, так і незрячі.

Художній фільм “Гніздо горлиці” вийшов на екрани у 2016 році. Цю кінострічку адаптовано в рамках соціально-культурного проекту “Кіно для незрячих: художній фільм “Червоний” та інші”. У межах цього проекту впродовж року команда фахівців працювала над адаптацією п’яти фільмів для глядачів із важкими вадами зору. Членами команди є актриса Олександра Бонковська (автор аудіодискрипції, диктор), Володимир Сватенко і Ярослав Босий (звукорежисери), Оксана Потимко (автор проекту, консультант і експерт).

Тетяна ПИЛИПЕЦЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.