У Львові покажуть фестивальний фільм “Кава vs. шашлики”

228
У Львові покажуть фестивальний фільм

У вівторок, 5 вересня 2022 року, о 16.00, в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться кінопоказ та обговорення документального фільму “Кава vs. шашлики. Показ відбудеться в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Організаторами події виступають Українське Фотографічне Товариство спільно з кіноклубом Центр мистецтв “АРТ-Простір” Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Львівським фотомузеєм, Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

2015-го року в Україні відбулися вибори до міських рад. Події фільму розгортаються у Києві. Героями стали молодий депутат, який щойно розпочав свою кар’єру та представник провідної політичної сили. Кава і спілкування з одного боку та шашлик і пісні з іншого. А що оберете ви?

Режисер: Дмитро Бурко
Країна: Україна
Рiк виробництва: 2016
Тривалість: 13 хв

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається щороку впродовж останнього тижня березня в Києві. Після завершення Docudays UA презентує найкращі фільми в регіонах України.

Мета фестивалю сприяти дотриманню й захисту прав людини та основоположних свобод, утверджувати розуміння людської гідності як найвищої цінності, підвищувати рівень громадянської активності в Україні, сприяти розвитку документального кіно.

Вже традиційно частуватиме всіх гостей Торгова Марка Кава Старого Львова.

Ігор ГАРМАШ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.