У Львові показали архів Оксани Паламарчук

0
560
У Львові показали архів Оксани Паламарчук

Вчора, 8 лютого 2016 року, в приміщенні Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові (вул. С. Крушельницької, 23) відкрилась виставка-презентація архіву Оксани Паламарчук “Світ моїх зацікавлень”.

Виставка-презентація архіву Оксани Паламарчук (1931-2006) присвячена 85-річчю від дня народження відомого львівського музикознавця, театрознавця, журналіста.

Виставка-презентація архіву Оксани Паламарчук "Світ моїх зацікавлень"
Виставка-презентація архіву Оксани Паламарчук “Світ моїх зацікавлень”

Це презентація матеріалів, які пані Оксана дарувала Музеєві  Соломії Крушельницької у Львові впродовж багатьох років. Тут представлені афіші і програмки Львівської опери, книжки і журнали 1900-2000 рр., рукописи листів, авторські видання Оксани Паламарчук.

Презентацію архіву розпочала старший науковий співробітник Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові Роксоляна Пасічник. Вона розповіла про історію життя Оксани Паламарчук, її творчість, дослідницьку діяльність, та розповіла про унікальні експонати виставки.

Далі головний зберігач фондів Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові Ірина Криворучка продовжила презентацію розповіддю про історію формування архіву Оксани Паламарчук в фондах Музею Соломії Крущельницької.

На завершення слово взяли люди, котрі особисто знали Оксану Паламарчук.  Спогадами про неї поділилися Олександр Зелінський, Любов Козак та Галина Ярема.

Виставка триватиме в приміщенні Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові (вул. С. Крушельницької, 23) до 22 лютого 2016 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.