У Львові показали архів Оксани Паламарчук

809
У Львові показали архів Оксани Паламарчук

Вчора, 8 лютого 2016 року, в приміщенні Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові (вул. С. Крушельницької, 23) відкрилась виставка-презентація архіву Оксани Паламарчук “Світ моїх зацікавлень”.

Виставка-презентація архіву Оксани Паламарчук (1931-2006) присвячена 85-річчю від дня народження відомого львівського музикознавця, театрознавця, журналіста.

Виставка-презентація архіву Оксани Паламарчук "Світ моїх зацікавлень"
Виставка-презентація архіву Оксани Паламарчук “Світ моїх зацікавлень”

Це презентація матеріалів, які пані Оксана дарувала Музеєві  Соломії Крушельницької у Львові впродовж багатьох років. Тут представлені афіші і програмки Львівської опери, книжки і журнали 1900-2000 рр., рукописи листів, авторські видання Оксани Паламарчук.

Презентацію архіву розпочала старший науковий співробітник Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові Роксоляна Пасічник. Вона розповіла про історію життя Оксани Паламарчук, її творчість, дослідницьку діяльність, та розповіла про унікальні експонати виставки.

Далі головний зберігач фондів Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові Ірина Криворучка продовжила презентацію розповіддю про історію формування архіву Оксани Паламарчук в фондах Музею Соломії Крущельницької.

На завершення слово взяли люди, котрі особисто знали Оксану Паламарчук.  Спогадами про неї поділилися Олександр Зелінський, Любов Козак та Галина Ярема.

Виставка триватиме в приміщенні Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові (вул. С. Крушельницької, 23) до 22 лютого 2016 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.