У Львові подружжя відомих митців Проданчуків презентує унікальний проєкт

650
Віктор і Наталія Проданчуки Фото: фб-сторінка Віктора Проданчука
Віктор і Наталія Проданчуки Фото: фб-сторінка Віктора Проданчука

2 лютого о 16:00 у Львівському музеї історії та релігії ( вул. Музейна,1) буде представлено проєкт Віктора та Наталії Проданчуків “…Тільки політ…”, в якому митець зобразив тему, що є важливою для кожного з нас – руйнування та розруха, що залишилась після жорстоких битв, агресії та злості, це те, що завдає болю, але це й те, що об’єднує кожного з нас.

У відповідь на потребу висловлення найглибших емоцій і повідомлення про трагічні аспекти війни та страждань, відомий митці представляють виставку “Тільки Політ”. Ця виставка – це не просто збірка картин, але й глибока рефлексія стосовно історичних переживань, втрат та сподівань на майбутнє, котрі мають місце і в сьогоденні.

Серії робіт в даному проєкті відображає трагічні наслідки війни на теренах України через призму мистецтва. Це творче відтворення вражає не лише своїм художнім вираженням, але й виражає глибинні почуття, спонукаючи глядачів до роздумів над значенням пам’яті та людської стійкості.

Виставка “Тільки Політ” вражає своєю виразністю та символікою, викликаючи глибокі почуття та рефлексію над тим, які трагедії може стати свідком людство. Роботи, виконані змішаними техніками, особливо скульптури та рельєфи, не лише відтворюють біль та страждання, але й вражають своєю емоційною силою та глибокою символікою.

Автори, створюючи цю виставку, спрямовує свою творчість на поглиблене відтворення важливих моментів історії, що мають величезне значення для сучасного світу. “Тільки Політ” – це не лише колекція картин, але й глибока медитація про значення миру та важливість пам’яті про минуле.

Про митців: Віктор Проданчук – український митець, реставратор, художник, скульптор, різьбяр та коваль. Брав активну участь у реставрації Успенського собору Києво-Печерської лаври та Михайлівського Золотоверхого собору. Наразі автор займається скульптурою, графікою, експерементує з різноманітними техніками та матеріалами як бронза, скло, шамот, дерево, гальванопластика та мідь. Також займається організацією культурних подій за участі харківських культурних установ та в колаборації з представниками мистецької діяльності з Харкова.

Наталія Проданчук – українська художниця, графік, модельєр. Мисткиня експерементує з різнимим матеріалами, зокрема працює з технікою розпису по велюзі та шовку, а також надає перевагу внутрішньому світу та почуттям, використовуючи орнаментику прадавніх культур та гармонію кольорів.

Віктор та Наталія Проданчук зовсім нещодавно створили та реалізували незабутній  проєкт “руйНАЦІЯ”, котра була представлена у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (м. Луцьк), що займала площу біля 1000 кв.м. та тривала цілий рік починаючи з 24 серпня 2022 року.

Івона ЛОБАН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.