У Львові підготували путівник «Шлях львівського модернізму» і встановили таблички на відповідних будинках

269
фото - «Бюро спадщини»
фото - «Бюро спадщини»
«Бюро спадщини» у Львові у партнерстві із управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради та Інститутом архітектури НУ “Львівська політехніка”, в рамках проекту “100 років модернізму у Львові”, встановило інформаційні таблиці на знакових будинках періоду модернізму та підготувало путівник «Шлях львівського модернізму». Про це пише Galinfo

Інформаційні таблиці встановили на фасадах 30-ти історичних будівель Львова побудованих у міжвоєнний період. Це історичні будівлі, які розташовані на території історичного ареалу міста.

«Крім таблиць ознакування в рамках проекту ми розробили туристичний путівник «Шлях львівського модернізму». Це брошура, в якій будівлі об’єднано в три маршрути. Кожен маршрут відображено на карті, також в брошурі є фотографії цих об’єктів, вказана інформація про дати побудови будівель та їх архітекторів», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Завантажити путівник можна на сайті «Бюро спадщини» тут.

Проєкт “100 років модернізму у Львові” є переможцем конкурсу «Фокус на культуру 2020-2021» і спрямований на те, шоб сприяти популяризації та збереженню культурної спадщини Львова, що сформувалася у міжвоєнний період.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.