У Львові оприлюднять документи періоду нацистської окупації

1378
Центральний державний історичний архів у Львові

Державний архів Львівської області на своєму сайті розмістить електронну версію Анотованого реєстру описів «Державний архів Львівської області повідомляє PRESS ЦЕНТР. Фонди періоду окупації України нацистською Німеччиною (1941–1944 роки)».

Як повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації, реєстр з’явиться на веб-сайті Держархіву у вересні – жовтні. За словами заступника директора обласного архіву Галини Кордіяки, Анотований реєстр включає 169 фондів із 246 описами і охоплює зміст 53104 справ.

– Це документи про діяльність установ, організацій і підприємств, які діяли на території Львова та області, – розповідає директор. – Тепер ці матеріали будуть доступними як широкій громадськості так і дослідникам, науковцям, викладачам, студентів вишів історичного профілю, краєзнавцям, дослідникам-аматорам.

Перед входом до Lemberger Kaufhof ( Галереї Маріацької ), роки німецької окупації Львова, 1941 - 1944
Перед входом до Lemberger Kaufhof ( Галереї Маріацької ), роки німецької окупації Львова, 1941 – 1944

Державний архів Львівської області є одним із найбільших та найоригінальніших сховищ документів Національного архівного фонду України. Головною його відмінністю від інших архівів є те, що його створювали підприємства, установи, організації та органи влади чотирьох держав, під владою котрих у різні часи був Львів: Австро-Угорська імперія, Друга Річ Посполита Польська, Союз Радянських Соціалістичних Республік – УРСР, Німецька держава (Третій Рейх) в особі окупаційної влади дистрикту Галичина – Генерал-губернаторства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.