У Львові депутати вимагають надати звання Героя України Євгенові Коновальцю

178
Євген Коновалець (у центрі) зі соратниками
Євген Коновалець (у центрі) зі соратниками

Депутати Львівської міської ради звернулись до Президента України Володимира Зеленського з проханням надати звання Героя України видатному борцю за незалежність нашої держави Євгенові Коновальцю.

«Постать Євгена Коновальця стала символом боротьби за створення суверенної та незалежної української держави у XX столітті. Уся його багатогранна діяльність була керована лише інтересами українського народу. Євген Коновалець випередив час, обравши європейський вектор розвитку України. Він став символом єдності проукраїнських сил. Лише після його смерті відбувся розкол у національно-визвольному русі, який завдав чимало прикрощів усім його учасникам. Сьогодні постать Євгена Коновальця зможе нагадати кожному патріотові важливість єдності та порозуміння в тих непростих обставинах, які переживає наша країна. Відтак ця людина як ніхто інший заслуговує на найвище визнання держави в боротьбі за яку він віддав усе своє життя», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, 14 червня 2021 року виповниться 130 років від дня народження Євгена Коновальця в селі Зашків, яке відтепер є частиною Львівської територіальної громади.

Наталка РАДИКОВА

1 COMMENT

  1. Комуністи мають радіти, бо доморощені галицькі патріоти достойно продовжують їхню справу – ретельно зберігають залишки совєтської системи у вигляді звань героїв, народних (заслужених) артистів тощо. Хтось чув про Героя США Д. Вашингтона, чи народну артистку Італії Чиччоліну? Радянщина, помножена на рогулізм, – непереможна сила! З цим і йдемо в Європу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.