У Львові читатимуть п’єсу про справу Сенцова

229
Олег Сенцов
Олег Сенцов

В середу, 30 травня 2018 року,  о 19:00 у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» (прос. Чорновола, 45 Г) відбудеться читка п’єси «Заручини» авторства Олени Грєміної за документальними матеріалами справи Олега Сенцова.

У межах події у музеї буде розміщена скринька для збору листів підтримки політв’язням Кремля.

Михайло Угаров
Михайло Угаров

Організатори запросили на акцію Олега Сенцова та вечір пам’яті Олени Грєміної і Михайла Угарова – засновників опозиційного ТЕАТРУ.DOC (Москва)

П’єсу читатимуть актори львівських театрів: Львівський академічний обласний театр ляльок, Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки, Перший академічний український театр для дітей та юнацтва, Львівський академічний театр імені Леся Курбаса. Переклад українською Оля Мацюпа, Андрій Бондаренко, Вікторія Швидко

Олена Грєміна
Олена Грєміна

Нагадаємо, 16 травня 2018 року український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Його вимога – звільнення усіх українських політв’язнів, яких утримують в російських в’язницях. Самого Олега уже четвертий рік незаконно утримують під вартою в країні, що окупувала його батьківщину – Крим.

Олег Сенцов
Олег Сенцов

16 травня 2018 року з життя пішла Олена Грєміна, художній керівник ТЕАТРУ.DOC, у якому регулярно проводилися акції та вистави на підтримку Олега та інших політв’язнів. У 2014 році театр вперше закрили саме за акцію в підтримку Олега Сенцова. Пізніше Олена створила документальну п’єсу про процес над Олегом Сенцовим, Олександром Кольченком і Геннадієм Афанасьєвим на основі інтерв’ю і документів, яку поставили в ТЕАТРІ.DOC.

Анна ШИМАНСЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.