У Львівському музеї історії релігії покажуть фільм про Ігоря Калинця

432
Письменник Ігор Калинець. Фото: Ксенія Янко
Письменник Ігор Калинець. Фото: Ксенія Янко

У понеділок, 9 липня 2018 року, о 18.00 в Львівському музеї історії релігії (пл. Музейна, 1) о 18.00 відбудеться показ фільму про видатного поета Ігоря Калинця. Організатор показу – міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою. Прийти може кожен, вхід вільний.

“Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) запрошує всіх поціновувачів поетового таланту на показ нового фільму про нього: «Пан Ніхто, або Йосиф Прекрасний» режисера Олександра Фразе-Фразенка. Символіка цієї назви походить від імен героїв із творів пана Ігоря, — його дитячої казки «Пан ніхто» та повісті «Молімось зорям дальнім», написаної в ув’язненні”, – розповідають організатори показу.

Ігор Калинець на відкритті виставки "У світі графіки та живопису"
Ігор Калинець на відкритті виставки “У світі графіки та живопису”

У фільмі показано один день із життя поета. Сюжет помережано архівними кадрами виступів та інтерв’ю Ігоря Калинця, зокрема з пам’ятного авторського творчого вечора у Львові 1989 року, де його вітала вщерть переповнена зала з великим синьо-жовтим стягом.

Стрічка демонструє, як на тлі епох постає екзистенція Чоловіка, який попри всі їхні виклики і пастки сам викристалізувався в Епоху”.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.