У Львівському історичному музеї створять комп’ютерну гру “Гетьманщина”

1223
Ігровий момент комп’ютерної гри "Гетьманщина"
Ігровий момент комп’ютерної гри "Гетьманщина"

Сьогодні інноваційні технології широко використовуються в усіх сферах нашого життя, у тому числі і в музейній справі. Політика Львівського історичного музею також спрямована на впровадження цих технологій у діяльності музею. У жовтні у Відділі ЛІМ «Музей Історії України» (пл.Ринок, 24) вперше в музеях буде представлено комп’ютерну історико-політичну гру “ГЕТЬМАНЩИНА”.

Гра (автор Олексій Горбачик) присвячена подіям, які відбувалися у 17 столітті на території Війська Запорозького або Гетьманщини. Гравець зможе стати свідком та безпосереднім учасником початку Руїни – одного із найбільш трагічних та водночас героїчних періодів історії України після смерті Богдана Хмельницького.

Ігровий момент комп’ютерної гри "Гетьманщина"
Ігровий момент комп’ютерної гри “Гетьманщина”

Головне завдання гри – збереження суверенітету та незалежності держави.

Гравець отримає змогу впливати на політичні та дипломатичні рішення, розбудовувати економіку держави, візьме участь у війнах. І хоча дії гравця не можуть кардинально змінити хід історії, та все ж від нього залежатиме, яким шляхом буде розвиватися Гетьманщина і наскільки близькими до реальних історичних подій будуть його дії.

Планується, що відвідувачі музею зможуть попробувати свої сили у грі на комп’ютері в експозиції музею. Також автор гри запланував адаптувати її для музейних квестів.

Ольга ДОВГАНИК

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.