У Львівському історичному музеї створять комп’ютерну гру “Гетьманщина”

919
Ігровий момент комп’ютерної гри
Ігровий момент комп’ютерної гри "Гетьманщина"

Сьогодні інноваційні технології широко використовуються в усіх сферах нашого життя, у тому числі і в музейній справі. Політика Львівського історичного музею також спрямована на впровадження цих технологій у діяльності музею. У жовтні у Відділі ЛІМ «Музей Історії України» (пл.Ринок, 24) вперше в музеях буде представлено комп’ютерну історико-політичну гру “ГЕТЬМАНЩИНА”.

Гра (автор Олексій Горбачик) присвячена подіям, які відбувалися у 17 столітті на території Війська Запорозького або Гетьманщини. Гравець зможе стати свідком та безпосереднім учасником початку Руїни – одного із найбільш трагічних та водночас героїчних періодів історії України після смерті Богдана Хмельницького.

Ігровий момент комп’ютерної гри "Гетьманщина"
Ігровий момент комп’ютерної гри “Гетьманщина”

Головне завдання гри – збереження суверенітету та незалежності держави.

Гравець отримає змогу впливати на політичні та дипломатичні рішення, розбудовувати економіку держави, візьме участь у війнах. І хоча дії гравця не можуть кардинально змінити хід історії, та все ж від нього залежатиме, яким шляхом буде розвиватися Гетьманщина і наскільки близькими до реальних історичних подій будуть його дії.

Планується, що відвідувачі музею зможуть попробувати свої сили у грі на комп’ютері в експозиції музею. Також автор гри запланував адаптувати її для музейних квестів.

Ольга ДОВГАНИК

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.