У «Львівській майстерні мила» знайшли оригінальний спосіб заохотити молодь вчити мову та історію

484
Львівська майстерня мила
Львівська майстерня мила

Кожен учень або студент, який має “дванадцятку” з української мови, літератури або історії, може пройти безкоштовний майстер-клас з виготовлення унікального мила, повідомляє Діло .

Для цього треба лише завітати до “Львівської майстерні мила” зі щоденником чи заліковою книжкою. Якщо там є 12 балів – миловари залюбки поділяться секретами свого мистецтва.

“Ми недаремно вибрали три предмети: українська мова, література та історія, – пояснює засновниця «Львівської майстерні мила» Марія Соболєва. – Тому що все у житті починається з усвідомлення того, хто ти є, на якій землі живеш, чи шануєш свою історію, мову. Ми живемо в “епоху технарів”, адже зараз здебільшого заохочують різноманітними бонусами тих, хто добре знає математику, фізику, програмування. Проте, “Львівська майстерня мила” пішла іншим шляхом: ми вирішили зробити приємний сюрприз для гуманітаріїв”.

Львівська майстерня мила
Львівська майстерня мила

Стати учасником акції та отримати сертифікат на майстер-клас може кожен учень чи студент. За словами організаторів акції, 12 балів у щоденнику можуть бути поточними та не обов’язково відразу з трьох предметів, достатньо навіть з одного.

А навчитися на майстер-класі справді є чого. Тут застосовують лише органічні матеріали і виготовляють вишукане мило для найвибагливіших клієнтів. До слова, свій витвір кожен учасник майстер-класу забирає зі собою. Отже, є шанс – вчіть мову та історію.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.