У Ліцеї імені Герої Крут відкрили музей та освятили місце майбутнього храму

326
Музей Ліцею імені Героїв Крут
Музей Ліцею імені Героїв Крут

В суботу, 29 січня 2022 року, у комунальному закладі Львівської обласної ради Ліцей імені Героїв Крут у Львові відзначили 104-ту річницю історичного бою під Крутами та тридцятиріччя заснування навчального закладу.

Урочистості розпочалися спільною молитвою та освяченням наріжного каменя військового храму Святого Миколая Чудотворця, який планують спорудити на території ліцею. Опісля організатори провели екскурсію оновленим музеєм Ліцею імені Героїв Крут та продемонстрували патріотичну експозицію.

Музей Ліцею імені Героїв Крут
Музей Ліцею імені Героїв Крут

Начальник Львівського ліцею полковник Юрій Гусар розповів про спеціально створені стенди на яких кожен випускник зможе побачити моменти свого перебування в ліцеї, згадати викладачів, друзів. В музеї представлено історію закладу, його місію, досягнення вихованців, їхні нагороди.

«Крутяни – це загартовані, мужні хлопці, навчені військової справи та виховані в патріотичній атмосфері. Ліцей став осередком, де кожен юнак здобуває риси лідера. Випускників ліцею запрошують на навчання у військові заклади вищої освіти, чимало наших юнаків зараз віддано служать у лавах української армії. Також у нас навчаються діти батьків, які захищають Україну. Ми налагоджуємо міжнародну співпрацю. З кадетськими ліцеями з Литви та Грузії уже підписано меморандуми про співробітництво. Музей нашого закладу має стати простором для зустрічей, спілкування і генерування нових ідей», – розповів Юрій Гусар.

Музей Ліцею імені Героїв Крут
Музей Ліцею імені Героїв Крут

Напередодні відзначення подвигу героїв бою під Крутами в ліцеї відбувся круглий стіл на тему “Крути як символ незборимості українського народу». 27 січня ліцеїсти разом з викладачами на майданчику Ради національної безпеки й оборони України організували командно-штабну гру “Кіберджура – Крути”

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.