У Львові відбудеться зустріч з бійцем батальйону «Донбас» та піаністом Майдану

430
У Львові відбудеться зустріч з бійцем батальйону «Донбас» та піаністом Майдану

Завтра, 22 січня 2020 року, о 15:00 в Львівській обласній бібліотеці ім. Р. Іваничука (пл. Ринок, 9) відбудеться зустріч (та презентація книги Танець смерті. Щоденник добровольця батальйону “Донбас”) із бійцем батальйону «Донбас», піаністом Майдану, гранатометником і військовополоненим, юристом за освітою, а зараз іще й студентом інституту музики та письменником – Ігорем Михайлишиним.

Ігор Михайлишин
Ігор Михайлишин

До лав добровольчого батальйону «Донбас» НГУ хлопець потрапив у червні 2014 року. Взяв позивний «Піаніст». У серпні 2014 року опинився у гущі Іловайського котла у протистоянні зі збройними силами РФ. Після вимушеної капітуляції провів 119 днів у полоні. Згодом повернувся на фронт у складі батальйону «Донбас-Україна» ЗСУ. Після закінчення військового контракту здобуває професійну музичну освіту в Київському інституті музики імені Р. Глієра КМАМ імені Р. М. Глієра.

Ігор Михайлишин
Ігор Михайлишин

«Танець смерті» — музичний твір Ференці Ліста, який для Ігоря символізує війну, боротьбу добра і зла, якій немає кінця. У цій конфронтації доля однієї людини є настільки мізерною, що її просто не помічаєш. Але якщо придивитись, побачиш віддзеркалення глобальної баталії у внутрішньому світі людини. Єдине, що врятує від загибелі, — постійний рух. Рух є умовою життя. Умовою розвитку. Умовою перемоги.

Тетяна ПИЛИПЕЦЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.