У Львові відбудеться презентація нового проекту Сергія Міхалка «DREZDEN»

243
Презентація альбому
19 січня 2020 року  у нічному клубі «Picasso», що у Львові відбудеться презентація альбому “Едельвейс”  та концертної програми гурту Сергія Міхалка «DREZDEN».
У «Едельвейсі» Сергій Міхалок продовжує традиції дебютного альбому: філософські тексти пісень наповнені грою слів, таємні смисли яких доведеться розгадувати слухачам.
Разом з Сергієм Міхалком в записі альбому «Едельвейс» брали участь Павло Міхалок (клавіші), Алесь-Франтішек Мишкевіч (Бас), Денис Шуров (барабани) і Павло Величко (гітара).
Саме таким складом «DREZDEN» відправиться і в перший концертний тур, презентація програми якого відбудетьсяу Львові в день народження Сергія Міхалка- 19 січня 2020 р.
презентація нового проекту Сергія Міхалка «DREZDEN»
Презентація нового проекту Сергія Міхалка «DREZDEN»
Довідково:
Drezden – це еклектичний сплав The Cure, Wolfsheim і Олексія Вишні. Це переосмислення музики «Нової хвилі» і Neue Deutsche Welle через 40 років. У альбомі «Эдельвейс» Сергій Міхалок продовжує традиції дебютного альбому: філософські тексти пісень наповнені грою слів, таємні сенси яких доведеться розгадувати слухачам. Разом із ним у записі альбому брали участь Павло Міхалок (клавіші), Алесь-Франтішек Мишкевич (бас), Денис Шуров (барабани) і Павло Величко (гітара).
Квитки за посиланням: https://gastroli.ua/
Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.