У Львівському цирку на вас нагавкають, вас обнюхають і… розважать

518
У Львівському цирку на вас нагавкають, вас обнюхають і... розважать

Цими днями на арені Львівського цирку нова програма під назвою «DOG SHOW». 77 артистів-собак різних порід розважать публіку поряд артистами людьми майже три години.

«Веселий кортеж» під керівництвом Ніни Бойко
«Веселий кортеж» під керівництвом Ніни Бойко

Дресировані хаскі та маламути, білі швейцарські вівчарки,чорна німецька вівчарка, самоїди – лайки, далматинці, цвергшнауцер, такси, німецький шпіц, мальтійська болонка, далматини,королівські пуделі,сенбернар, той-тер’єр і ще багато інших чотириногих друзів людини з давніх-давен викликають шквал емоцій у публіки. Причому як найменші глядачі, так і сивочолі дідусі не стримують своїх посмішок, вигуків та підбадьорливих коментарів.

Дресировані собачки під керівництвом  Елеонори Богатирьової
Дресировані собачки під керівництвом Елеонори Богатирьової

І артисти-люди теж не втрималися і піддалися спокусі відчути себе бешкетним цуценям чи елегантною таксою і одягнути на себе відповідні костюми, зробили грим і вийшло справжнісіньке “Dog Show”.

Клоун Петро Чорненький
Клоун Петро Чорненький

Навіть клоун Петро Чорненький одягнув великі вуха і почав весело гавкати і обнюхувати усіх на манежі. А шоу-балет “Атлантік” під керівництвом Тетяни Мазуркіної перетворився на зграйку гламурних болонок.

Шоу-балет "Атлантік" під керівництвом Тетяни Мазуркіної
Шоу-балет “Атлантік” під керівництвом Тетяни Мазуркіної

В цю яскраву веселу програму дуже органічно вписалися і повітряна гімнастка на швунг-трапе -артистка Олена Галкіна, і акробати на зустрічних гойдалках – під керівництвом Євгена Дідика, і еквілібрист на вільному дроті – артист Михайло Гідей, і багато багато інших.

Еквілібрист на вільному дроті - артист Михайло Гідей
Еквілібрист на вільному дроті – артист Михайло Гідей

Одним словом – краще один раз побачити ніж сто разів перечитати ці рядки. Тому не баріться. Циркова програма “Dog Show” триватиме до 23 лютого 2020 року. Дізнатися про графік вистав можна на сайті цирку або за телефоном +38 (032) 238-53-30 . Вартість квитків від 100 гривень, незабутні враження йдуть у подарунок.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.