У Харкові та Львові презентували “13 пісень про любов” Міська Барбари (відео)

354
Презентація
Презентація "13 пісень про любов" Міська Барбари. Медіагрупа "Накипіло"

Музичний альбом “13 пісень про любов”, у 50-річчя з дня народження Міська Барбари, 14 листопада презентували у Харкові та Львові.

Телеміст зі Львовом транслювала харківська медіагрупа “Накипіло”.

На презентації альбому Міська Барбари у Харкові зібралися рідні та друзі музиканта: дружина Світлана Олешко, музикант Юрко Єфремов, письменник Сергій Жадан, актор Павло Савельєв, заступниця директорки з розвитку Харківського літмузею Тетяна Пилипчук, PR-менеджерка Іванна Скиба-Якубова.

Пилипчук згадала, як познайомилася з творчістю "Мертвого півня". Медіагрупа "Накипіло"
Пилипчук згадала, як познайомилася з творчістю “Мертвого півня”. Медіагрупа “Накипіло”

“Я пам’ятаю, був мій день народження. Я не чекала нікого з поетів “Червоної фіри”. А поети таки прийшли. А ми тоді були ледь не всім складом “Арабесок”. Прийшли Ігор Пилипчук і Сергій Жадан. Вони тільки приїхали зі Львова. Зрозуміло, що без подарунків вони прийти не змогли. І вони принесли журнал “Четвер” і касети “Мертвого півня”. Тоді я їх вперше і почула”, — згадує Пилипчук.

Презентація "13 пісень про любов" Міська Барбари. Медіагрупа "Накипіло"
Презентація “13 пісень про любов” Міська Барбари. Медіагрупа “Накипіло”

“У Міська взагалі не було якоїсь думки робити альбом. Він просто надсилав мені текст. Казав: “А, може, ти щось подумаєш? Цікавий текст”. Якісь тексти я міг пів року щось думати й нічого не надумати, а потім раз — й писалася пісня. А якісь тексти відразу дуже швидко робились”, — розповідає Юрко Єфремов про створення альбому.

11 жовтня на 50-му році життя раптово помер музикант Місько Барбара. Він був співзасновником гурту “Мертвий півень”, що виник у Львові у 1989 році. Впізнаваною рисою гурту стали пісні на вірші відомих українських поетів. За 30 років існування “Мертвого півня” у його складі змінилося близько 20 музикантів. Місько Барбара також паралельно грав у харківському театрі “Арабески”.

Нагадаємо, у Львові 21 листопада 2021 року, о 20.00 в нижньому залі Театру Ляльок (площа Данила Галицького, 1) відбудеться на вечір пам’яті Міська Барбари.

Юлія ДАВИДОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.