У Файному подкасті розповіли про «Волинський Версаль» у Вишнівці

236
У Файному подкасті розповіли про «Волинський Версаль» у Вишнівці

Вишнівецький палац – неймовірно красива локація на мапі архітектурних надбань історичної Волині. Сьогодні це територія Збаразького району Тернопільщини. Резиденція князівського роду Вишневецьких увійшла у серію Файного подкасту замками Волині.

Аудіомандрівку історико-культурною пам’яткою провела Любов Шиян. Вона – історикиня, наукова співробітниця національного заповідника «Замки Тернопілля», кандидатка історичних наук.

«Палац був збудований на високому березі річки Горинь і чудово вписався у волинський ландшафт. Коли я почала займатися пам‘яткою, то вияснила до себе багато цікавого», — розповідає пані Любов.

Тож запрошуємо послухати наш подкаст, щоб почути усі несподівані факти про палац.

https://linktr.ee/volyncastles

Зокрема у випуску йтиметься про: ідею та будівництво Вишнівецького палацу; рід Вишневецьких, що пережив українську еліту на століття; що вміщує величезна площа палацу; цікаві підходи до планування паркового комплексу; що про Вишнівецький палац казав Оноре де Бальзак; щире захоплення резиденцією у щоденниках Володимира Горленка; легенду про привид Білого Лицаря, що блукає палацом опівночі.

Файний подкаст замками Волині – проєкт, що втілюється ГО Волинська фундація за підтримки Українського культурного фонду.

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.