У Дрогобичі малюють мурал “Вуличний музей міста”

655
У Дрогобичі малюють мурал "Вуличний музей міста". Фото Ірина Мутка
У Дрогобичі малюють мурал "Вуличний музей міста". Фото Ірина Мутка

У Дрогобичі малюють мурал про історію міста. Це зображення головних споруд Дрогобича. Зараз художники Віталій та Сергій Грехи завершують роботи. Мурал планують відкрити через кілька днів, повідомляє портал СУСПІЛЬНЕ|НОВИНИ.

Новий мурал розміром 13 на 3,5 метри. На стінопису зобразили історичні будівлі: солеварню, костел, арку біля костелу. Загалом це – елементи різних епох, розповідає художник Віталій Грех.

У Дрогобичі малюють мурал "Вуличний музей міста". Фото Ірина Мутка
У Дрогобичі малюють мурал “Вуличний музей міста”. Фото Ірина Мутка

Раніше там уже були розмальовані стіни, через 10 років зображення вирішили поновити.

“10 років тому ми цю стіну самі розмальовували, вона була створена до фестивалю “Інше місто”. Там був зображений силует міста, різні архітектурні будівлі головні. До нас звернулися, і ми кажемо, давайте намалюємо щось нове. Бо за 10 років змінився стиль і бачення”, – каже Віталій Грех.

Аби намалювати новий мурал, художники працювали із фото та різними джерелами.

“Ми шукали старі фото, шукали як це зробити. У нас є така концепція декорацій міста. Кольори тут і пастельні (приглушені), які відповідають періоду, у якому побудована стіна, і є яскраві елементи”, – каже Віталій Грех.

Мурал створили, аби привернути увагу туристів, каже керівник Туристично-інформаційного центру Дрогобича та учасник ініціативної групи “Дев’ятка” Ігор Чава. Наповнення міста муралами – це одна з ідей.

 Ірина МУТКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.