У День закоханих львів’яни насолоджувалися LoveSorry танцтеатру «Життя»

0
262
LoveSorry танцтеатру «Життя»
LoveSorry танцтеатру «Життя»

Львів’яни мали можливість відсвяткувати День закоханий під запальний виступ танцтеатру «Життя» та вишукану режисуру Ірини Мазур. 14 лютого 2020 року у Палаці культури залізничників «Рокс» відбулося перше українське кабаре ― LoveSorry.

LoveSorry танцтеатру «Життя»
LoveSorry танцтеатру «Життя»

Глядачам представили цікаві фрагменти з історій кохання видатних львів’ян ― поетів і письменників, співачок і танцюристок, вчених та політиків із особливим шармом під добірні мелодії танго. Франко, Весоловський, Мазох, Рената Богданська ― далеко не весь перелік імен, які формували львівську культуру. Їхнє життя і бурхливі почуття надихнули на створення шоу LoveSorry.

LoveSorry танцтеатру «Життя»
LoveSorry танцтеатру «Життя»

Гостями шоу були музиканти гурту Rockoko.

LoveSorry танцтеатру «Життя»
LoveSorry танцтеатру «Життя»

― «Історія «Життя» ― це історія постійного руху і пошуку. Вже від моменту заснування колективу у 1986 році я відчувала, що хочу більшого, ніж просто створити успішну танцювальну студію. Мріяла про супер-школу виконавського мистецтва, яка б поєднала не тільки класику і новації, але й танець і театр. Ми досягли цього разом ― я і мій балет. Після перемоги з Русланою на «Євробаченні» із проектом «Дикі танці» про нас дізнався весь світ. Завдяки творчому досвіду, накопиченому впродовж майже 30 років активної концертної діяльності, балет «Життя» перетворився на унікальну хореографічну «лабораторію»: синтез етно-аутентики, східно-європейського модерну і джазу, а робота з сучасними «вуличними» стилями дозволяє відобразити наші історії в стилістиці «Dance Action». Кожна наша композиція – це не просто танець з елементами драматургії, це – театрально-танцювальна мініатюра», ― розповіла художній керівник та головний режисер проекту Ірина Мазур.

Наталя ПАВЛИШИН

Loading...

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.