У День закоханих львів’яни насолоджувалися LoveSorry танцтеатру «Життя»

435
LoveSorry танцтеатру «Життя»
LoveSorry танцтеатру «Життя»

Львів’яни мали можливість відсвяткувати День закоханий під запальний виступ танцтеатру «Життя» та вишукану режисуру Ірини Мазур. 14 лютого 2020 року у Палаці культури залізничників «Рокс» відбулося перше українське кабаре ― LoveSorry.

LoveSorry танцтеатру «Життя»
LoveSorry танцтеатру «Життя»

Глядачам представили цікаві фрагменти з історій кохання видатних львів’ян ― поетів і письменників, співачок і танцюристок, вчених та політиків із особливим шармом під добірні мелодії танго. Франко, Весоловський, Мазох, Рената Богданська ― далеко не весь перелік імен, які формували львівську культуру. Їхнє життя і бурхливі почуття надихнули на створення шоу LoveSorry.

LoveSorry танцтеатру «Життя»
LoveSorry танцтеатру «Життя»

Гостями шоу були музиканти гурту Rockoko.

LoveSorry танцтеатру «Життя»
LoveSorry танцтеатру «Життя»

― «Історія «Життя» ― це історія постійного руху і пошуку. Вже від моменту заснування колективу у 1986 році я відчувала, що хочу більшого, ніж просто створити успішну танцювальну студію. Мріяла про супер-школу виконавського мистецтва, яка б поєднала не тільки класику і новації, але й танець і театр. Ми досягли цього разом ― я і мій балет. Після перемоги з Русланою на «Євробаченні» із проектом «Дикі танці» про нас дізнався весь світ. Завдяки творчому досвіду, накопиченому впродовж майже 30 років активної концертної діяльності, балет «Життя» перетворився на унікальну хореографічну «лабораторію»: синтез етно-аутентики, східно-європейського модерну і джазу, а робота з сучасними «вуличними» стилями дозволяє відобразити наші історії в стилістиці «Dance Action». Кожна наша композиція – це не просто танець з елементами драматургії, це – театрально-танцювальна мініатюра», ― розповіла художній керівник та головний режисер проекту Ірина Мазур.

Наталя ПАВЛИШИН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.