У день обіймів усі охочі змогли пообійматися з львівськими “зірками” (відео)

648
У день обіймів усі охочі змогли пообійматися з львівськими "зірками"

Вчора 21 січня 2016 року, в Міжнародний день обіймів, у ТЦ «Скриня», що у Львові вулиці Городоцькій, 179 , всі охочі могли зовсім вільно пообійматися з відомою львівською співачкою Лілею  Ваврін, скрипалем-віртуозом Олександром Божиком, ведучою радіо ФМ Галичина Ерікою Шановною та багатьма іншими відомими львів’янами.

“Обійми зігрівають, надихають, оберігають від самотності. Тому я з великою радістю поділюся шматочком свого тепла з усіма відвідувачами торгового центру”, – розповіла Ліля Ваврін.

Загалом відвідувачі ТЦ “Скриня”  дуже позитивно, не зважаючи на вік, реагували на пропозицію обійнятися. Були тут і львів’яни і приїжджі, і молодь і старші. Всім обійми дарували хороший настрій і посмішку на обличчі.

Міжнародний день обіймів — щорічне свято, що відзначають 21 січня. За традицією, цього дня можна дружньо обіймати навіть незнайомих людей. Свято виникло 21 січня 1986року в Каро (Мічиган), США, у 70-х роках XX століття, сформувавшись в студентському середовищі західноєвропейської молоді, але точні обставини його появи невідомі. Саме в цей день хлопці та дівчата обіймали один одного без жодного інтимного натяку. За своєрідним «повір’ям», під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Існують і «наукові» обґрунтування корисності обіймів: доброзичливі дотики підвищують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують у крові рівень гемоглобіну, а також іншого гормону – окситоцину, що викликає доброзичливе ставлення до інших людей.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.