У День Незалежності України Оксана Муха представить у рідному Львові концертну програму «Два кольори»

313
Оксана Муха
Оксана Муха

24 серпня співачка Оксана Муха виступить у Львові зі святковим концертом. Виступ володарки титулу «Голос країни» відбудеться просто неба в унікальному для України місці – в Митрополичих Садах на Святоюрській горі (площа Святого Юра, 5). Початок концерту – о 20:00.

 У нових, карантинних, реаліях, в яких для проведення масових подій діють обмеження, організатори концертів почали шукати нові, безпечні для здоров’я формати зустрічей артиста зі слухачем. Так у липні Оксана Муха дала у Львові аншлаговий автомобільний концерт на даху, а тепер анонсує святковий літній вечір у Митрополичих Садах «Два кольори».

Афіша концертної програми Оксани Мухи «Два кольори»
Афіша концертної програми Оксани Мухи «Два кольори»
  • Яке ж це щастя, що організатори таки знаходять можливості для того, щоб українська пісня звучала і була почутою, – каже Оксана Муха. – Для мене пам’ятний і дорогий кожен концерт. А виступ у сам День Незалежності нашої країни – це дуже трепетне відчуття – піднесене, святкове. Нарешті, поспіваємо разом ті пісні, які творять нас, українців.
Оксана Муха
Оксана Муха

24 серпня в Митрополичих Садах у Львові відбудеться вишуканий, затишний, теплий концерт Оксани Мухи, у якому в знаковий для України день звучатимуть найкращі українські пісні: «Гуцулка Ксеня», «Я піду в далекі роки», «Черемшина», «Ворожка», «Де ти тепер», «Шуміша ліщина»… До слова, до Дня Незалежності співачка готує прем’єру свого дебютного кліпу – на народну пісню «Шуміла ліщина».

Обирайте найкращі місця для себе та дорогих вам людей. Кількість місць – обмежена: https://concert.ua/uk/booking/oksana-muha-dva-kolori-lviv/

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.