TWI-ОКУПАЦІЯ – п’ята ювілейної зустріч користувачів twitter.com у Львові 29 серпня 2010 року

482
Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.

А починалося усе досить спокійно

 Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.І реєстрація проходила мирно.

Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.Оргкомітет свята в повному складі.

Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.Цей дідуган приїхав сам і привіз за собою молодших американців Вілісів

Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.Прибула й змішана російсько-німецька мото-бригада.

Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.Штірліц, нажаль, не зміг приїхати.

Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.Козаки стріляли з гармати, варили куліш…

Фотографії, Львів, twitter, TWI-ОКУПАЦІЯ, 29 серпня 2010 року, порохова вежа, військові авто, ретро авто, мотоцикл, Opel, BMV.і підморгували до дівчат.

Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі. Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.Задля цікавості хлопці перевіряли на міцність техніку.

 Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.Окрім пива, люди готувалися й до конкурсів.

А звукорежисери активно налаштовували апаратуру.

Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.Першими розігрівав гостей гурт FireJam

Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.Далі були гості з Івано-Франківська, гурт  The Pizza Boyz

Фотографії з п’ятої ювілейної зустрічі користувачів twitter.com у Львові "TWI-ОКУПАЦІЯ" 29 серпня 2010 року у Пороховій вежі.А порвали усіх Абу-Касимові Капці.

The Pizza Boyz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.