Творча зустріч з письменницею Ніною Фіалко вже сьогодні

583
Творча зустріч з письменницею Ніною Фіалко вже сьогодні

Вже сьогодні, 27 квітня 2018 року, о 14.00 Львівській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться творча зустріч з письменницею Ніною Фіалко, авторкою книг книг «Небезпечна межа», (роман 2008), «Зламані жоржини» (роман 2008), «Родинні гріхи» (роман 2008), «Повертайтесь, журавлі, додому» (роман 2008) «Дві обручки» (роман 2009) та ін.

Ніна Фіалко народилася на Черкащині у родині сільських інтелігентів. Здобула фах техніка-технолога. Працювала у Тернополі в сфері громадського харчування. Обраній професії присвятила тридцять шість років життя. Зараз вийшла на заслужений відпочинок. У 2015 році стала членом ТОО Національної Спілки Письменників України.

Теми романів Ніни Фіалко є актуальними для сьогодення. Тому нині книги авторки користуються широким попитом і у неї вже є багато шанувальників. У романах: «Зламані жоржини», «Дві обручки», «Небезпечна межа», «Повертайтесь, журавлі, додому», «Родинні гріхи» та інших піднімаються суспільні та особисті проблеми. Бажання Ніни Фіалко – висловити свої думки, поділитися життєвим досвідом, духовно самовиразитися. Та особливо приваблює читача та непідробна простота, з якою вона достукується до душі кожного читача не шукаючи гучних слів чи якихось сумнівних прикрас.

Отож, запрошуємо Вас на творчу зустріч з поетесою, на якій ви зможете детальніше ознайомитись з її творчістю, задати запитання, зробити фото на пам’ять та придбати книги.

Людмила ЧИЖОВИЧ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.