Циркова програма “Континенталь”, або шоу на межі можливостей

749
Циркова програма

Цими днями палкі шанувальники циркових вистав можуть потішити себе і своїх дітей новою сильною програмою у Львівському цирку (Городоцька, 83 ) під назвою “Континенталь”.

Артисти циркової програми "Континенталь"
Артисти циркової програми “Континенталь”

На всіх, хто зможе завітати на цю виставу з 28 січня по 25 лютого матимуть змогу побачити незвичайне видовище надлюдських можливостей і філігранної майстерності.

Канатоходці Бекзот та Джамшуд Ташкенбаєви (Узбекистан)
Канатоходці Бекзот та Джамшуд Ташкенбаєви (Узбекистан)

Канатоходці – призери Міжнародних конкурсів в Південної Кореї  та Італії – Бекзот та Джамшуд  Ташкенбаєви (Узбекистан) вражатимуть  майстерним виконанням трюків  під куполом цирку.

Еквілібристи на першах під керівництвом Заслуженого артиста України Юрія Дробота
Еквілібристи на першах під керівництвом Заслуженого артиста України Юрія Дробота

Неймовірні емоції супроводжуватимуть Вас під час виступу Атракціону “Тигри та Леви” під керівництвом Роберто Кароллі (Італія). Свою майстерність продемонструють Еквілібристи на першах під керівництвом Заслуженого артиста України Юрія Дробота.

"Гімнаст на ремнях з фокстер'єром" улюбленець глядачів Рустам Юлдашев
“Гімнаст на ремнях з фокстер’єром” улюбленець глядачів Рустам Юлдашев

На арені цирку виступатимуть Акробати на батуті, Акробати на гойдалці, Групові акробати на доріжці під керівництвом Андрія Козленка. Чудовий Номер “Гімнаст на ремнях з фокстер’єром” продемонструє улюбленець глядачів Рустам Юлдашев.

"Велофігуристи" під керівництвом Віталія Кучеренка
“Велофігуристи” під керівництвом Віталія Кучеренка

Глядачі будуть в захопленні від номерів “Ренське колесо” під керівництвом Марії Болтовської та Олексія Кучеренка, “Дресура з веселими таксами” під керівництвом Тетяни Дробот та номеру “Велофігуристи” під керівництвом Віталія Кучеренка.

Соло-клоун Ігор Архангородський
Соло-клоун Ігор Архангородський

Веселі усмішки супроводжуватимуть виступ “Комічний еквілібрист на моноциклах” під керівництвом Іво Сівкова (Болгарія). Незабутню атмосферу свята створять Соло-клоун Ігор Архангородський та феєричний і неперевершений Шоу-балет під керівництвом Тетяни Мазуркіної.

Шоу-балет під керівництвом Тетяни Мазуркіної
Шоу-балет під керівництвом Тетяни Мазуркіної

Циркова програма триватиме до 25 лютого 2018 року. Дізнатися про графік вистав можна на сайті цирку або за телефоном +38 (032) 238-53-30 . Вартість квитків від 50 гривень, незабутні враження йдуть у подарунок.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.