Цвіт Кульбаби випустив кліп до пісні «Йду на війну» – для всіх українців, які вже не побачать вільну весну (відео)

283
Цвіт Кульбаби випустив кліп до пісні «Йду на війну» - для всіх українців, які вже не побачать вільну весну

Цвіт Кульбаби презентував «Йду на війну» весною після того, як російська федерація розпочала війну з Україною. Про це повідомила пресслужба групи.

Як раніше повідомляв вокаліст Василь Марущак, для нього це не просто пісня – це крик душі, сльози, сум за сім’ями і дітьми, які не побачать вільну весну. Тому робота була присвячена українцям, які постраждали від війни.

«Тепер ми презентуємо відеокліп до пісні про цю страшну українську історичну подію, яку буде пам’ятати не одне наше покоління і наступному розповідати. Не забудемо, не пробачимо! Смерть ворогам! Слава Україні – Героям Слава!», – зазначив Василь Марущак. Він додав, що режисером кліпу є відомий кліпмейкер Віктор Скуратовський.

«Я відправив пісню Вікторові і він відразу запропонував ідею, яка мені сподобалась. А ще в той час на Прикарпатті перебував відомий оператор Юрій Барсук, який також зголосився приєднатися до співпраці!

Оскільки Київ на кінець квітня залишався ще небезпечним місцем для зйомок, ми вирішили знімати у Івано-Франківську. Зйомки відбулися в найкращому і сучасному закладі Франківська – університеті ім. Короля Данила Галицького. Щодо ідеї кліпу, були різні варіанти і різні міста, але я був категорично проти знімати відеороботу на руїнах. Мене підтримав і Віктор Скуратовський», – розповів Василь Марущак.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.