Цього року фестиваль Woodstock Ukraine відбудеться на базі авіаційно-спортивного центру «Цунів»

808
Літній рок-фестиваль Woodstoсk Ukraine
Літній рок-фестиваль Woodstoсk Ukraine

З 9 по 11 серпня 2018 року поблизу Городка на території а базі авіаційно-спортивного центру «Цунів» відбудеться рок-фестиваль «Woodstock Ukraine».

3 сцени, 60 виконавців, 72 години музики, 5000 кВт звуку, 10 гектарів території і близько 15 000 відвідувачів -і це далеко не все , що чекає в цьому році на відвідувачів фестивалю. Виступи гуртів з України та Європи, майстер-класи, театральні постановки, спортивні змагання, смачні частування – Фестиваль обіцяє бути драйвовим!

«Woodstock Україна» — український рок-фестиваль, організований благодійним фондом «Серце до серця», один із наймасштабніших музичних фестивалів, символ вільного і мирного співжиття, а також взаємної допомоги величезної кількості людей, перший некомерційний музичний фестиваль України.

У 1995 році для волонтерів польської акції «Великий Оркестр Святкової Допомоги» (фундація «WOSP») було організовано перший польський фестиваль під назвою «Зупинка Woodstock» («Przystanek Woodstock»), назва якого пішла від Woodstock Music and Art Festival — одного з найвідоміших в світі музичних фестивалів, який відбувся в серпні 1969 року і став великим посиланням людства проти війни. «Przystanek Woodstock» є великою подякою волонтерам за їхню працю впродовж року. Щороку у події беруть участь близько 30 музичних гуртів, почесними гостями фестивалю були «Guano Apes», «Papa Roach», «The Prodigy», «The Stranglers», «Korpiklaani», «Clawfinger» та багато інших. Польський «Przystanek Woodstock» відвідує більше 750 000 людей. У 2018 році назва польського фестивалю була змінена на PolandRock.

У 2012 році Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» за підтримки відомого польського діяча Єжи Коніка та українського співака Андрія Кузьменка (Кузьма Скрябін) вирішили перенести традицію Woodstock в Україну з метою віддячити волонтерам за сумлінну співпрацю з фондом та допомогу у зборі коштів на нове медичне обладнання для дітей та дитячих лікарень країни. З цього часу фестиваль мандрує мальовничими куточками України та тепло приймає у свої обійми гостей з усього світу абсолютно безкоштовно, заряджаючи їх миром, коханням та музикою.

Аристарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.