Цьогорічний мюзикл-казка “Пригода Святого Миколая” здивує новими світовими хітами

0
1328
Сцена з дитячого мюзикл-казки
Сцена з дитячого мюзикл-казки "Пригода Святого Миколая"

Чоловіча хорова капела «Дударик» у супроводі рок-оркестру вже незабаром представить улюблений львів’янами дитячий мюзикл-казку “Пригода Святого Миколая”.

Ця програма уже не вперше тішитиме юних мешканців нашого міста і сьогодні ми зустрітися з керівником Державної академічної чоловічої хорової капели “Дударик” Дмитром Кацалом, щоб більше дізнатися про “магічну силу” мюзиклу-казки.

Керівник Державної академічної чоловічої хорової капели "Дударик" Дмитро Кацал
Керівник Державної академічної чоловічої хорової капели “Дударик” Дмитро Кацал

– Пане Дмитре, відкрийте таємницю, чому мюзикл-казка «Пригода Святого Миколая» користується такою популярністю?

– «Пригоди Святого Миколая” – це мюзикл, який нам вдався. Він полюбився як маленьким діткам, так і їхнім батькам, а також дідусям з бабусями.  Адже зосереджений він довкола однієї фабули — добро перемагає зло.  Це згусток позитиву. Люди заходять з зацікавленням, а виходять  з величезною посмішкою, тішаться, бавляться, тому що це дійсно подія в житті, певний струс.

Цю акцію ми обновляємо, додаються нові персонажі, нові пісні, але фабула залишається. Робиться це для того, щоб привити любов і до справжньої музики, і до гарної дії.  Та й наші хлопці роблять це з великим задоволенням, бо якщо б їм не подобалося, навряд чи вони змогли б зробити 4-5 концертів підряд.

Сцена з дитячого мюзикл-казки "Пригода Святого Миколая"
Сцена з дитячого мюзикл-казки “Пригода Святого Миколая”

Цьогоріч ми даємо 8 концертів з цією програмою. Знову буде оркестр, рок-група, солісти, купа костюмів, феєрія світла. Буде дуже красиво.

Ми робимо це для того, щоб не тільки привити смак до гарної музики, а й для того, щоб побути в середовищі св. Миколая, зануритися в казку. Така атракція надовго залишається  в пам’яті.

Мені здається, що нам вдалося зробити мюзикл, який буде на всі віки. Його можна тільки видозмінювати, щось додавати. Основа, концепція і сценарний план залишаться незмінними.

Сцена з дитячого мюзикл-казки "Пригода Святого Миколая"
Сцена з дитячого мюзикл-казки “Пригода Святого Миколая”

– Всі Ваші концертні дійства, окрім найвищого професійного виконавського рівня, завжди демонструють національну свідомість та містять соціальну складову. Чого можна чекати у цьому році?

– Будемо знову працювати з малозабезпеченими і є пропозиція попрацювати з дитячими будинками сімейного типу. Один концерт ми зробимо соціальним. Напевно це буде денний концерт 18 грудня, щоб дітки з області могли до нас доїхати, побути з нами на виставі, отримати подарунок, зробити знимку зі Св. Миколаєм і приїхати щасливо додому.  “Дударик” користується довірою. Ми можемо звернутися до наших партнерів та спонсорів з проханням посприяти в цьому.

Минулого року ми теж робили таку акцію і близько 500 дітей з сиротинців, малозабезпечених дітей були на концерті.  Був перевізник Св. Миколая, тобто той, хто їх довіз до місця, а потім забрав та завіз додому. НА цей рік ця акція теж поширюється.

Сцена з дитячого мюзикл-казки "Пригода Святого Миколая"
Сцена з дитячого мюзикл-казки “Пригода Святого Миколая”

– Як відносяться ваші вихованці до цього мюзиклу-казки? Адже для них це відчутне навантаження.

– Скільки ми б не грали цю виставу, хлопці працюють з захоплення та азартом. Це їм подобається.

– Вже менше місяця залишилося до юзикл-казки “Пригода Святого Миколая”, що нового чекає на цьогорічних гостей стята?

Щороку приходять нові вітчизняні та світові хіти  і ми не можемо обійтися без їхнього включення. Можна буде почути свіже від Адель, Адріано Челентано і Imagine Dragons . Всі секрети не буду розкривати, але там буде і Crazy Frog . Межі фантазії не має. Вибірку творів роблю я, бо це великий масив праці. Потім тестую на своїх хлопцях . Є такі твори, які  “заходять” і залишаються в свідомості, є твори, які викликають очікувані мною веселощі, тобто несподівані асоціації, а є твори, які люблю особисто я.

– І все ж таки, у чому така “магічна сила” мюзиклу-казки “Пригода Святого Миколая”?

– “Пригоди Святого Миколая” для людини починаються з моменту коли вона потрапляє в концертний зал і поки вона щаслива не вийде на двір, навіть поки не прокинеться наступного дня, ця пригода її не покине. Настільки мюзикл сконцентрований та позитивний. І люди, котрі його відвідали раз, прийдуть на нього знову . Люди, які були вдруге обов’язково порекомендують іншим і так нехай буде.

Що ж, впевнений що цього року на львів’ян та гостей міста чекає ще цікавіше свято від Державної академічної чоловічої хорової капели “Дударик”. А для тих, хто вже біжить купувати квитки, нагадуємо – мюзикл-казку «Пригода Святого Миколая» можна буде побачити:

17 грудня, 16:00
Львівська національна філармонія
Квитки онлайн тут:
18 грудня, 16:00
Львів Довжeнко Цeнтр
Квитки онлайн тут:
18 грудня, 18:30 
Львів Довжeнко Цeнтр
Квитки онлайн тут: https://kasa.in.ua/prigoda-svatogo-mikolaa-lviv
19 грудня, 16:00
Львівська національна філармонія
Квитки онлайн тут:
19 грудня, 18:30
Львівська національна філармонія
Квитки онлайн тут:
20 грудня, 16:00
Львівська національна філармонія
20 грудня, 18:30
Львівська національна філармонія
Квитки онлайн тут:

Хороших Вам вражень і нехай св. Миколай принесе нам усіх багато позитивних емоцій і, хоча б на один вечір, ми всі стали дітьми.

Розмову вів Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.