Цьогорічний мюзикл-казка “Пригода Святого Миколая” здивує новими світовими хітами

1668
Сцена з дитячого мюзикл-казки "Пригода Святого Миколая"
Сцена з дитячого мюзикл-казки "Пригода Святого Миколая"

Чоловіча хорова капела «Дударик» у супроводі рок-оркестру вже незабаром представить улюблений львів’янами дитячий мюзикл-казку “Пригода Святого Миколая”.

Ця програма уже не вперше тішитиме юних мешканців нашого міста і сьогодні ми зустрітися з керівником Державної академічної чоловічої хорової капели “Дударик” Дмитром Кацалом, щоб більше дізнатися про “магічну силу” мюзиклу-казки.

Керівник Державної академічної чоловічої хорової капели "Дударик" Дмитро Кацал
Керівник Державної академічної чоловічої хорової капели “Дударик” Дмитро Кацал

– Пане Дмитре, відкрийте таємницю, чому мюзикл-казка «Пригода Святого Миколая» користується такою популярністю?

– «Пригоди Святого Миколая” – це мюзикл, який нам вдався. Він полюбився як маленьким діткам, так і їхнім батькам, а також дідусям з бабусями.  Адже зосереджений він довкола однієї фабули — добро перемагає зло.  Це згусток позитиву. Люди заходять з зацікавленням, а виходять  з величезною посмішкою, тішаться, бавляться, тому що це дійсно подія в житті, певний струс.

Цю акцію ми обновляємо, додаються нові персонажі, нові пісні, але фабула залишається. Робиться це для того, щоб привити любов і до справжньої музики, і до гарної дії.  Та й наші хлопці роблять це з великим задоволенням, бо якщо б їм не подобалося, навряд чи вони змогли б зробити 4-5 концертів підряд.

Сцена з дитячого мюзикл-казки "Пригода Святого Миколая"
Сцена з дитячого мюзикл-казки “Пригода Святого Миколая”

Цьогоріч ми даємо 8 концертів з цією програмою. Знову буде оркестр, рок-група, солісти, купа костюмів, феєрія світла. Буде дуже красиво.

Ми робимо це для того, щоб не тільки привити смак до гарної музики, а й для того, щоб побути в середовищі св. Миколая, зануритися в казку. Така атракція надовго залишається  в пам’яті.

Мені здається, що нам вдалося зробити мюзикл, який буде на всі віки. Його можна тільки видозмінювати, щось додавати. Основа, концепція і сценарний план залишаться незмінними.

Сцена з дитячого мюзикл-казки "Пригода Святого Миколая"
Сцена з дитячого мюзикл-казки “Пригода Святого Миколая”

– Всі Ваші концертні дійства, окрім найвищого професійного виконавського рівня, завжди демонструють національну свідомість та містять соціальну складову. Чого можна чекати у цьому році?

– Будемо знову працювати з малозабезпеченими і є пропозиція попрацювати з дитячими будинками сімейного типу. Один концерт ми зробимо соціальним. Напевно це буде денний концерт 18 грудня, щоб дітки з області могли до нас доїхати, побути з нами на виставі, отримати подарунок, зробити знимку зі Св. Миколаєм і приїхати щасливо додому.  “Дударик” користується довірою. Ми можемо звернутися до наших партнерів та спонсорів з проханням посприяти в цьому.

Минулого року ми теж робили таку акцію і близько 500 дітей з сиротинців, малозабезпечених дітей були на концерті.  Був перевізник Св. Миколая, тобто той, хто їх довіз до місця, а потім забрав та завіз додому. НА цей рік ця акція теж поширюється.

Сцена з дитячого мюзикл-казки "Пригода Святого Миколая"
Сцена з дитячого мюзикл-казки “Пригода Святого Миколая”

– Як відносяться ваші вихованці до цього мюзиклу-казки? Адже для них це відчутне навантаження.

– Скільки ми б не грали цю виставу, хлопці працюють з захоплення та азартом. Це їм подобається.

– Вже менше місяця залишилося до юзикл-казки “Пригода Святого Миколая”, що нового чекає на цьогорічних гостей стята?

Щороку приходять нові вітчизняні та світові хіти  і ми не можемо обійтися без їхнього включення. Можна буде почути свіже від Адель, Адріано Челентано і Imagine Dragons . Всі секрети не буду розкривати, але там буде і Crazy Frog . Межі фантазії не має. Вибірку творів роблю я, бо це великий масив праці. Потім тестую на своїх хлопцях . Є такі твори, які  “заходять” і залишаються в свідомості, є твори, які викликають очікувані мною веселощі, тобто несподівані асоціації, а є твори, які люблю особисто я.

– І все ж таки, у чому така “магічна сила” мюзиклу-казки “Пригода Святого Миколая”?

– “Пригоди Святого Миколая” для людини починаються з моменту коли вона потрапляє в концертний зал і поки вона щаслива не вийде на двір, навіть поки не прокинеться наступного дня, ця пригода її не покине. Настільки мюзикл сконцентрований та позитивний. І люди, котрі його відвідали раз, прийдуть на нього знову . Люди, які були вдруге обов’язково порекомендують іншим і так нехай буде.

Що ж, впевнений що цього року на львів’ян та гостей міста чекає ще цікавіше свято від Державної академічної чоловічої хорової капели “Дударик”. А для тих, хто вже біжить купувати квитки, нагадуємо – мюзикл-казку «Пригода Святого Миколая» можна буде побачити:

17 грудня, 16:00
Львівська національна філармонія
Квитки онлайн тут:
18 грудня, 16:00
Львів Довжeнко Цeнтр
Квитки онлайн тут:
18 грудня, 18:30 
Львів Довжeнко Цeнтр
Квитки онлайн тут: https://kasa.in.ua/prigoda-svatogo-mikolaa-lviv
19 грудня, 16:00
Львівська національна філармонія
Квитки онлайн тут:
19 грудня, 18:30
Львівська національна філармонія
Квитки онлайн тут:
20 грудня, 16:00
Львівська національна філармонія
20 грудня, 18:30
Львівська національна філармонія
Квитки онлайн тут:

Хороших Вам вражень і нехай св. Миколай принесе нам усіх багато позитивних емоцій і, хоча б на один вечір, ми всі стали дітьми.

Розмову вів Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.