Цієї неділі, 23 вересня, Тарас Петриненко приїде з сольним концертом у Львів

791
Тарас Петриненко
Тарас Петриненко

У неділю, 23 вересня, у Львові, в Центрі Довженка, що на Сихові, відбудеться концерт «живої легенди», видатного українського співака, лауреата Шевченківської премії,  народного артиста України Тараса Петриненка. Початок – о 19:00.

Тарас Петриненко – видатна особистість української музичної сцени. Талановитий співак, поет, композитор, музикант, володар почесного звання народного артиста України та лауреат Національної премії України ім. Т Шевченка. На його музиці виросло вже не одне покоління українців.

Тарас Петриненко
Тарас Петриненко

Для всіх, хто любить українську пісню, Тарас Петриненко разом зі своєю незмінною супутницею на сцені, народною артисткою України Тетяною Горобець, а також групою музикантів подарують неперевершені хіти. 23 вересня у Центрі Довженка звучатимуть слова, які назавжди увійшли у золотий фонд української музики:  «Зорепадом летять роки», «Ще, може, нашими серцями розпалим тисячі сердець», «Боже, Україну збережи»… Загалом того вечора Тарас Петриненко виконає як свою першу пісню, написану ще 45 років тому, так і шлягери наступних років: «Україна», «Господи, помилуй нас», «Любов моя», «Ми не закінчили розмову», «Пісня про пісню»…

Постер концерту Тараса Петриненка та Тетяни Горобець
Постер концерту Тараса Петриненка та Тетяни Горобець

– Маю заклик до сучасного покоління, щоб вони ходили на живі концерти, а не слухали музику в Інтернеті, – каже Тарас Петриненко. – Щоб поверталися до живого спілкування з виконавцями та й зі світом загалом».

Квитки на концерт Тараса Петриненка та Тетяни Горобець у Центрі Довженка у Львові 23 вересня можна придбати тут (вартість – від 140 до 330 грн.):

https://kasa.in.ua/taras-petrinenko#event-map-anchor

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.