Цікаві та кумедні факти про каву

666
Кава
Кава

Кава вважається одним із найбільш популярних тонізуючих напоїв у всьому світі. Її полюбляють за вишуканий смак і насичений аромат, вона бадьорить зранку і гарантує заряд бадьорості на цілий день, без неї вкрай рідко обходяться посиденьки в кафе, коли хочеться поділитися з близькими чимось важливим, саме цей напій вживають на роботі, щоб покращити свою працездатність.

Причин, чому натуральна кава користується попитом і є настільки запотребуваною існує безліч, а чи знали ви цікаві факти про неї? До речі, деякі з них можуть вас не лише здивувати, а й насправді шокувати. І саме ними хочемо поділитися з вами разом з нашим незмінним партнером Торговою маркою Кава Старого Львова.

Кава в турці
Кава в турці
  • Кава насправді з’явилася дуже давно, а саме орієнтовно у 800 році нашої ери. Історія говорить, що даний напій відкрив пастух, який одного разу випасав кіз і побачив, як вони куштували кавові боби. Ефект його вразив, адже свійські тварини стали більш енергійними, тому вирішив теж спробувати рослину і переконався в її чудодійних властивостях.
  • Кава – це насправді фрукт!. Для багатьох кавоманів така інформація стане справжнім відкриттям, адже всі ми звикли до терміну “кавові боби”. Незважаючи на те, що каву називають зерном, насправді вона є фруктом, адже боби ростуть на кущах і знаходяться в центрі ягоди, відомої як кавова вишня.
Кава
Кава
  • Найбільше кави вирощують саме в Бразилії. Загальновідомо, що в Бразилії розташовані одні з найбільших плантацій, але чи знали ви, що вона виробляє близько третини всієї кави на ринку? За цією країною йдуть В’єтнам і Колумбія.
  • Найбільше філіжанок кави випивають у Фінляндії. По статистиці на одного фіна припадає близько 12 кг кавових зерен, а це орієнтовно 1680 кружок у рік. Ви лишень уявіть, наскільки представникам даної національності подобається зернова кава, що вони зовсім не обмежують себе у її споживанні.
  • Кава допомогла Бразилії потрапити на Олімпіаду. У 1932 році уряд не мав достатньо коштів, щоб відправити своїх спортсменів на Олімпіаду, тому він фінансував поїздку, реалізуючи каву. Уряд Бразилії прийняв рішення завантажити корабель кавовими зернами, щоб продати їх по дорозі до Каліфорнії.
Кава зі спеціями (Марокко)
Кава зі спеціями (Марокко)
  • Кава не завжди була напоєм! Східноафриканські племена подрібнювали ягоди, потім змішували їх із тваринним жиром і їли.
  • Термін “без кофеїну” не означає його повну відсутність. Щоб продукт класифікувався як “кава без кофеїну”, він повинен містити менше 0,3% даної речовини, а не бути повністю без неї.
  • Британці теж обожнюють цей тонізуючий напій. Багато хто впевнений, що англійці найчастіше споживають чай, проте ви здивуєтесь, коли дізнаєтесь, що за рік вони вживають близько 95 млн. кави.
Кава Афогато
Кава Афогато
  • Найдорожча кава в світі коштує 600 доларів за фунт. Найвища вартість у Kopi Luwak, продукту, що походить з Індонезії. Зерна обсмажуються лише після того, як їх з’їдають і викидають природним шляхом пальмові цивети. Вважається, що ці хижаки споживають лише найкращі, найсолодші та найсвіжіші кавові зерна.
  • Виробником першої розчинної кави є всесвітньо відомий бренд Nescafé. Дане відкриття датується 1929 роком, коли Бразилія шукала рішення, як раціонально позбутися надмірного врожаю.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.