“Три королі в моєму житті” Зоряни Гарбар вже у Львові

834
Експозиція виставки "Три королі в моєму житті" Зоряни Гарбар
Експозиція виставки "Три королі в моєму житті" Зоряни Гарбар

На сам день всіх закоханих, 14 лютого 2019 року, в “Арт галереї мадам Пальмгрен” (вулиця Івана Федорова, 8) відбулося відкриття виставки “Три королі в моєму житті” абстрактного, експресивного, фігуративного живопису львівської художниці Зоряни Гарбар.

Відкриття виставки "Три королі в моєму житті" Зоряни Гарбар
Відкриття виставки “Три королі в моєму житті” Зоряни Гарбар

“Зоряна Гарбар – це епатажна, дуже знана художниця. Правда знана більше в Німеччині, ніж Україні. Але 28 її робіт зараз належать Музею сучасного мистецтва в Києві.

Зоріана Мірус
Зоріана Мірус

Сьогоднішню виставку ми хотіли присвятити темі кохання. Роботи, які знаходяться експозиції галереї, а це більш ніж тридцять творів – картини різного періоду творчості мисткині. Це і абстрактний живопис, який представлялася і за кордоном, а також фігуративний живопис на який ми хотіли зробити сьогодні акцент”, – сказала куратор виставки Зоріана Мірус у вступному слові.

Експозиція виставки "Три королі в моєму житті" Зоряни Гарбар
Експозиція виставки “Три королі в моєму житті” Зоряни Гарбар

Свою авторську виставку Зоряна Гарбар присвячує темі кохання, яке, на її думку усюди, в кольорах, домінантом яких є червоний, в експресії, коли певною, зокрема чорною лінією підкреслюються ті чи інші акценти переживань. Великий вплив на її творчість зробили німецькі експресіоністи, відомі світу мистецтва як Ернст Людвіг Кірхнер, Еміль Нольде, Макс Пехштайн.

Вікторія Рибак
Вікторія Рибак

“Ми уже багато років співпрацюємо з Зоряною Гарбар. І для мене художниця є різною. Коли познайомились, то здавалося маленька, скромна, тендітна жінка, коли принесла свої роботи, то виявилося, що це жінка з великою силою, з сильним характером. І для мене це було відкриттям. Не вірилось, що такі емоції, такий вулкан, така сила може бути в такій тендітній жінці. І ми дуже тішимося присутності Зоряни в нашій роботі”, – зазначила директор галереї Вікторія Рибак.

Відкриття виставки "Три королі в моєму житті" Зоряни Гарбар
Відкриття виставки “Три королі в моєму житті” Зоряни Гарбар

Експозиція налічує більше ніж тридцять робіт різного періоду творчості. Цікаві самі назви картин «Холодно без Тебе», «Хочу Тебе більше», « Ти прекрасна, це правда», «Візьми мене в свої обійми», «Три королі в моєму житті» і т.д. , в яких відчувається і пристрасть, і нові почуття ,і закоханість. Яскраві картини ,як казав колись мистецтвознавець А.Дорош «написані з чоловічим темпераментом і хуліганською жилкою , уповні професійно витримані, композиційно і колористично, і…сугубо індивідуальні».

Зоряна Гарбар
Зоряна Гарбар

“На виставці зібрано твори різних періодів, об’єднані темою «Три королі у моєму житті», або ще можна назвати «Наодинці з собою». І одна і друга тема є мені близькими.  Адже, добре як є любов, ал коли її немає, то теж є переживання такі, що треба вміти собі з тим дати раду. І тоді залишаєшся наодинці з собою. І на цій виставці показано, що все це було”, – ділилася художниця Зоряна Гарбар.

Виставка "Три королі в моєму житті" Зоряни Гарбар
Виставка “Три королі в моєму житті” Зоряни Гарбар

Романтичний настрій на гітарі створював Тарас Мазур. А оглянути експозицію виставки Зоряни Гарбар “Три королі у моєму житті” можна буде в “Арт галереї мадам Пальмгрен” (вулиця Івана Федорова, 8) до кінця лютого.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.