Третє Міське Свято Наливок у Львові в 13 апетитних фотографіях

1548
Третє Міське Свято Наливок у Львові в 13 фотографіях

23 січня 2016 року у подвір’ї Музею ідей (вул. Валова 18А) відбулося 3-тє Міське Свято Наливок у Львові. На Святі на безкоштовну дегустацію наливок та настоянок запрошували: Delicateka, Ресторан “Гридниця” , Ресторація Бачевських – Baczewski Restauracja, Підпільний Кіндрат, Вулик Медовий ресторан, П’яна Вишня, Трапезна Ідей, Наливки зі Львова. Серед професіоналів своїми міцними напоїми хизувалися аматори: Пані Стефа, Львівський кульїнарний клюб «Zdorowja I Spoki’j», Соломії Братах, Оксани Височанської, Анджея Кудліцкого, Ірини Сандуляк.

А крім наливок були наїдки, були співи й веселощі, а також потужне жюрі з крутими журналістами (Ігор Лильо, Олег Онисько, Андрій Чемес, Богдан Куфрик, Андрій Жолоб, Роман Шмідт) та суперовим діджеєм (Юра Середич) у складі для визначення найкращих напоїв. Ведучий дійства – Володимир Беглов.

З подачі волонтера Ірини Миронової на Святі виступав авторський вертеп від Майстерні “Мистецький простір” та актора і бійця АТО Романа Кривдика. Колядували на авто для санчастини 58 окремої механізованої бригади.

Вертеп від Майстерні "Мистецький простір" та актора і бійця АТО Романа Кривдика
Вертеп від Майстерні “Мистецький простір” та актора і бійця АТО Романа Кривдика

Завдяки Ірині Масленіковій і всій спільноті Страви Файних Господинь, які влаштували під час свята міні-ярмарок домашніх закусок відвідувачі не залишилися голодними, адже змогли просто на місці придбати недорогі закусочки.

А смаколики господинь з проекту «Шкварка» – соуси, шкварочки, паштет, маринований язик з томіжьо і домашнє вуджене сальце – були не тільки смачними, а й милували око гостей.

Організаторами забави витупили – Клуб Галицької Кухні/Klub Kuchni Galicyjskiej/Galician Cuisine Club та Музей Ідей (Museum of Ideas).

Наталка СТУДНЯ

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.