Топ-6 незвичайних львівських лавочок

2874
Топ-6 незвичайних львівських лавочок

На львівських вуличках є багато різноманітних лавочок – круглі та прямокутні, довгі та короткі, найпростіші та стилізовані до атмосфери міста. Деякі з лавок – особливі. Про них і піде мова.

Лавочки для мрій

На площі Митній встановилені лавочки, з яких можна подивитись на небо або помріяти. Схожих лавочок у місті ще не було, часом їх називають місцем для засмагання.

Лавочка з ягодами

Мила маленька лавочка на два місця розташована в Парку культури. Основою конструкції служать дві великих вишні. Це місце цілком пасує для романтичних посиденьок закоханих.

Лавочка закоханих

Лавку створили і подарували місту в 2008 році 10 майстрів «Товариства Залізного Лева». Під час створення народилася легенда: якщо закохана пара взявшись за руки одночасно сяде на лавку, їхнє кохання буде довге і щасливе. Лавку тримають леви, а отже окрім довгого і щасливого, кохання буде міцним та вірним.

Шоколадні лавочки

Львів, як найшоколадніше українське місто, мусило мати відповіді лавочки. Величезні плитки шоколаду слугують місцями для сидіння, при чому, сидячи на них, можна не хвилюватись, про забруднення одягу солодощами. Користуються ними переважно студенти, адже розташовані ці лавки біля університету.

Кавові лавочки

І куди ж без кави? Лавки у формі горняток кави чекають на тих, хто хоче перепочити у згадуваному вже Парку культури.

Патріотична лавочка

Лавочка у синьо-жовтих кольорах розташувалась у затишному проїзді Крива липа. Навколо того самого дерева, яке дало назву вулиці.

Наталія БОЙЧЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.