Закінчився ще один календарний рік і, за традицією, хочу поділитися з вами десяткою найпопулярніших публікацій 2024 року. Подивимося що нам вдалося і про що ви читали найбільше.
Рейтинг складено тільки з публікацій минулого року. Це не означає що ви не читали статті попередніх років. Але все ж ми дуже здивовані цими результатами. Або на наших шпалах ми вже розповіли все чи майже все про Львів, або, з незрозумілих причин впав загальний інтерес до читання. Чи все ж втома від війни дається взнаки.
Отож, рейтинг виглядає так:
Несподівано десяте місце зайняла стаття під назвою Вишив 10 сорочок та образ Ісуса Христа: ветеран зі Львова розповів про своє хобі з кількістю переглядів 20312. Важко сказати що тут стало вирішальним фактором популярності. Але вишивка і ветеран у топі – це добре, як на мене.
Дев’яте місце здобула стаття Ганни Гаврилів “Зникли безповоротно”. 5 втрачених архітектурних перлин Львівщини, якими ми б точно пишалися сьогодні з кількістю переглядів 24291. Стаття опублікована в рамках проєкту “МАНДРИ РОЗДІЛЬСЬКІ: мережа туристичних маршрутів субрегіону Розділля”.
Наш хороший партнер і друг Андрій Риштун посів восьму сходинку рейтингу з публікацією 20 маловідомих і красивих місць куди поїхати біля Львова та Миколаєва та 24507 переглядів.
Тетяна Яцечко-Блаженко дісталася сьомої позиції зі своїм фотографічним дослідженням Львівщина в роки Першої світової війни: унікальні фото з угорського архіву з 27094 переглядів.
І шосту сходинку рейтингу несподівано для нас посіла стаття Романа Соломки під назвою Олеський замок – початок історії з 28326 переглядами.
На п’яту позицію, з відчутним відривом від суперників знову видряпався Андрій Риштун. Цього разу його статті Дивні червоні точки в небі, або нова ВЕС у Карпатах, яку видно аж зі Львова набрала цілих 41834 переглядів.
З мінімальним відривом, але втрималася на четвертій сходинці стаття Композитор з Коломиї, який став амбасадором українського джазу. Цікаві факти про Анатоля Кос-Анатольського з 41921 переглядом.
Замикає трійку лідерів знову неймовірний Андрій Риштун. Цього разу його стаття Дигери знайшли закинутий тунель від «Винниківського» озера до «Чортових Скель» набрала аж 44399 переглядів. І це його кращий результат у 2024 році.
Впевнено посіла друге місце стаття Мемуари Вільгельма Габсбурґа, полковника УСС аж з 51363 переглядами. Хоча це й стало для нас великою, але приємною несподіванкою.
І безкомпромісним переможцем стала стаття Оксани Лобко Український Лувр”: як невелике містечко на Галичині стало домом для третьої по величині мистецької колекції Австро – Угорщини з рекордними 61235 переглядами. Стаття розміщена в рамках проєкту “МАНДРИ РОЗДІЛЬСЬКІ: мережа туристичних маршрутів субрегіону Розділля”.
Ось так виглядає рейтинг 2024 року. Але нині уже третій день Нового 2025 року і вже почали вимальовуватись перші фаворити. Тож, не гайте часу, сідайте творити і нехай в цьому році переможе достойніший.
Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ