“Темне” Петра Сметани відкривається в галереї “Зелена канапа”

271

У вівторок, 6 лютого 2024 року, о 18 год. в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки Петра Сметани під назвою “Темне”.

Ця виставка живопису – продовження серії творів з теперішнього періоду художника Петра Сметани, в якому він досліджує темне як колір сьогодення, як концепт і форму вираження.

Як пише сам Петро про своє темне: “Темне – те, що залишається після яскравих спалахів світла. Темне, яке повільно кружляє в повітрі і повільно опадає, забарвлюючи все собою. Темне як обов’язкове і вимушене явище нашого сьогодення. Темне як сажа, з якої все почалося, як первісний праобраз.  Темне, як етап перед народженням…”

На виставці «Темне» в нашій галереї будуть представлені абсолютно нові твори монументальних, часто у кілька метрів, розмірів. Першу частину цього творчого етапу Петро показав в галереї «Білий світ» у Києві в жовтні-листопаді 2023 року. У нас буде більше абстрактних полотен і ще глибше занурення у «темне».

Експозицію виставки Петра Сметани “Темна” можна буде оглянути в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) до 3 березня 2024 року.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.