Театр Лесі запрошує на прем’єру першої виставки для сімейного перегляду

95
Театр Лесі запрошує на прем'єру першої виставки для сімейного перегляду

В Театрі Лесі 20 та 21 жовтня о 18:00 відбудеться прем’єра вистави для сімейного перегляду «Війна, що змінила Рондо», що створена на основі однойменної книги львів’ян Романи Романишин і Андрія Лесіва. Це історія про те, що війна не має серця і не розуміє жодної мови, проте залишає шрами на кожному та кожній.

«Війна, що змінила Рондо» – перша вистава для сімейного перегляду в репертуарі Театру Лесі, яка буде цікава до перегляду не лише дітям, а й їхнім батькам. Вона допомагає відповісти на складні запитання та пояснити дитині, що відбувається у світі та в Україні у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму. Це інтерактивна вистава, де кожен та кожна з дітлахів може проявити себе та повзаємодіяти з акторами. Така вистава спонукає дітей до дружньої співпраці та розвиває у них комунікабельність.

Це інсценізація книги львів’ян Романи Романишин і Андрія Лесіва «Війна, що змінила Рондо» з творчої майстерні «Аґрафка». Книга увійшла до числа переможців конкурсу Bologna Ragazzi Award 2015. Крім того, на її сюжет було створено анімаційний фільм.

«Війна, що змінила Рондо» – це третя частина українсько-німецького проєкту «Прикордонні території – ідентичність, різноманітність, суспільство: зараз, до та після» у якому задіяні три театри: Театр Лесі Українки (Львів, Україна), neue Bühne Senftenberg  (м. Зенфтенберг, Німеччина), Futur3 (Кьольн, Німеччина).

Над цією роботою команда на чолі з німецьким режисером Андре Ерленом працює з червня. Увесь цей час наші актор(к)и літали в Німеччину, аби репетирувати майбутню постановку.

У цієї вистави є театральний близнюк у Німеччині в місті Зенфтенберг на сцені neue Bühne Senftenberg. Прем’єра цієї постановки відбулася на місяць раніше – у вересні.

Наталка СТУДНЯ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.