“Такий собі сюжет “, або виставка Оксани Андрущенко

557
Кав'ярня
Кав'ярня "Мазурек"

В середу, 10 березня 2021 року, в кав’ярні “Мазурек” (вул. Валер’яна Поліщука, 83) відкрилася виставка Оксани Андрущенко під назвою “Такий собі сюжет”.

Експозицію виставки склали близько двадцяти ескізних робіт створених за допомогою паперу, маркера та кулькової ручки. Все, що зазвичай залишається поза полем зору глядача, тут представлене як окремий виставковий проект.

“На виставці представлено речі ескізного плану, які фактично є сюжетами. Тому так і називається «Сюжети», такі, що збираються у папочки, сортуються тематично за розділами. І от, нарешті є нагода їх гарно оформити та показати”, – розповідає Оксана Андрущенко.

Оксана Андрущенко
Оксана Андрущенко

На виставці представлені роботи починаючи від 2014 року. Період карантину теж дав більше часу для творчості, хоча й вніс зміни в звичайний ритм життя.

“Я змінила місце праці, перенесла половину майстерні до хати. Зараз дома і стіл з фарбами, крутишся по дому, але все одно щось малюєш. Працюю на склі, дереві, маю сувенірні роботи, тематичні до свят. Але це ті роботи, які рятували в цей важкий рік.  Ну і крім того, робота це віддушина, хоча руки малюють, а голова гуде від думок. Але, як на диво, люди тягнуться і мистецьки події відбуваються. Навіть якщо онлайн, то в цей важкий час це людину окриляє”, – зізнається художниця.

Експозиція виставки Оксани Андрущенко "Такий собі сюжет"
Експозиція виставки Оксани Андрущенко “Такий собі сюжет”

Готуючи експозицію цієї незвичної виставки, мисткиня старалася вибрати ескізні роботи, які згодом були реалізовані в іншій техніці.

“Роботи вибирала за принципом «чистовичків». Бо ескізи бувають різні, не дивишся на них як на твір, це робочий матеріал, який потім іде у роботу. Тут, це сюжети, які в мене потім були на склі.  Тобто вони були реалізовані в іншій техніці”, – зазначає пані Оксана.

Зараз художниця продовжує активно працювати над Великодним циклом з писанками у дереві та експериментує з іншими цікавими матеріалами. І вже зовсім скоро, разом з друзями, презентує новий виставковий проект.

Експозиція виставки Оксани Андрущенко "Такий собі сюжет"
Експозиція виставки Оксани Андрущенко “Такий собі сюжет”

А тим часом, оглянути експозицію виставки  Оксани Андрущенко під назвою “Такий собі сюжет ” можна в кав’ярні “Мазурек” (вул. Валер’яна Поліщука, 83) до 10 квітня 2021 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.