Свято Спорту ім. Казімежа Гурського відбудеться у Львові (програма)

395
Свято Спорту ім. Казімежа Гурського відбудеться у Львові

26-28 травня 2017 року у Львові відбудеться Свято Спорту ім. К. Гурського – львів’янина, легендарного тренера збірної з футболу «Орлів Гурського», визнаного найбільш видатним тренером в історії польського футболу.

Історія збірної під назвою «Орли Гурського» має безпосереднє відношення до України, і до Львова зокрема, адже легендарний тренер «Орлів Гурського» – Казімєж Гурський – народився і навчався у Львові. Товариський матч у Львові – останній матч зіркової команди Казімєжа Гурського, передбачається високий ступінь зацікавленості цією подією з боку польських медіа (телебачення, преса, радіо, інтернет-ресурси), а також з боку урядових організацій. Планується приїзд на матч близько 2000 членів офіційних футбольних фан-клубів та урядових делегацій Польщі, а також індивідуальних шанувальників діяльності команди «Орли Гурського». А відтак, співпраця та порозуміння щодо організації цієї події може стати яскравим взірцем ефективної міжнародної співпраці між Україною та Республікою Польщею, логічним продовження співпраці під час організації чемпіонату «Євро-2012» і позитивним позиціонуванням України у польських медіа.

Казімеж Гурський, zsrojewo.pl
Казімеж Гурський, zsrojewo.pl

У березні цього року минає 96 років від народження Казімєжа Гурського у Львові. Цього року Федерація футболу Республіки Польща відзначає 46 років з моменту старту діяльності Казімєжа Гурського у якості головного тренера футбольної збірної Польщі, визнаного найбільш видатним тренером в історії польського футболу. Саме під його керівництвом збірна Польщі досягла найбільшого успіху в історії польського футболу: у 1972 році – золота медаль на Олімпійських іграм в Мюнхені, у 1974 році – 3 місце на Чемпіонаті світу у Федеральній Республіці Німеччина і в 1976 році – срібна медаль на Олімпійських іграх у Монреалі (Канада). Казімєж Гурський керував збірною з футболу Польщі у 74 матчах, із них 45 – перемог. Під його керівництвом відбувся розвиток талантів видатних польських футболістів світового рівня: Казімєжа Дейни, Влодзімєжа Любанського, Анджея шармача, Роберта Гадохи, Гжегожа Лято, Яна Томашевського та багатьох інших.

Програма святкування:
26 травня

18 – 19 год. – Конференція на тему “Футбол у Львові в міжвоєнний період” (Готель «Таурус, nлоща Князя Святослава, 5). Відвідини Львова no слідах Казімежа Гурськоro.

27 травня
10 -11 год. – Літурrія в Архікафедральній базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії (Площа Катедральна,1, Львів).
Близько 11.30 год. – відкрвття меморіальної дошки в пам’ять Казімежа Гурського. (Будинок Львівського художнього ліцею (вул.Хотинська, б, Львів).
14 – 14.30 год. – Брифінг для 3МІ, запрошених гостей та зірок сnорту (зал в готелі “RIUS” вул. Гнатюка,12А ).
16 – 18 год. – Зустріч з польською громадою. Вечір, присвячений спогадам npo Казімежа Гурського (зал у rотелі “RIUS”, вул. Гнатюка,12А).

28 травня

Відвідини Львова, його культурної та спортивної спадщини (міжвоєнний та післявоєнний період).

Довідки за тел. 067 314 666 1 або ж скеровуйте запитання на електронну пошту hostelling.lviv@gmail.com

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.