Святкування 757-річчя Львова

305

Вже трохи притихли пристрасті після святкування дня міста Львова і всіх заходів що йому передували. Адже цього року ми мали нагоду святкувати Великдень, 9 травня і день міста Львова один суцільним святом, котре тривало цілих два тижні. Святкувань та публікацій йому присвячених було дуже багато, але сьогодні я вирішив зібрати фото, котрі не потрапили в офіційні хроніки і є цікавими, на мою думку, з тих чи інших причин.

Святкування 757-річчя Львова

Зараз, на “холодну голову”, можна зробити невеличкий аналіз того, як відбувалось святкування і чим воно відрізняється від усіх попередніх.

Перш за все, вже мабуть традиційно, але цього року вже аж дуже разюче було відчутно бездіяльність міської влади і їх бажання “примазатися” до будь-якої події, котра мала місце в місті.   Сама ж міськрада не спромоглася на будь-яку креативну ідею, а хіба експлуатувала всі минулорічні.

Але найголовнішою заслугою влади було те, що вона не заважала людям святкувати. І це вже щось. Адже самі жителі міста активно організовували та долучалися до різноманітних дійств.  На кілька днів місто перетворилося на безліч міні-сцен, танцювальних майданчиків, розважальних   атракцій.  На кожному кроці грали на інструментах, співали різноманітні гурти та поодинокі виконавці, танцювали танго і брейк, розважали аква-гримом.

Особливо потішила велика кількість різноманітних флешмобів.  Вони були просто класними.  А погода подарувала нам ясні теплі та сонячні дні.

[nggallery id=1]

Свято закінчилося так само раптово як і розпочалося. Залишилася приємно ностальгія за цими днями і розчарування в нашій владі. Навіщо нам така? Може час щось змінити? Бо як не ми і не сьогодні, тоді хто і коли?


Если Вы собираетесь посетить старый красивый город Львов, но не знаете где лучше остановиться, тогда карта Львова с отелями поможет Вам ориентироваться в городе.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.