Святий Миколай, або полковник Віталій Провозін (відео)

1539
Святий Миколай, або полковник Віталій Провозін

Його добре знають військовослужбовці бойових частин, що оберігають наш спокій на Сході України. Проте впізнають нашого героя, радше в образі Святого Миколая. Веселий, дотепний з невпинною життєвою енергією та душевною харизмою. Саме таким є начальник 58 будинку офіцерів Львівського гарнізоні полковник Віталій Провозін.

Полковник Віталій Провозін
Полковник Віталій Провозін

Що таке, грамотно організоване дозвілля? Не подумайте сон що на фронті, що у мирному житті це дуже важливо. Але.. щоб відпочити потрібно не лише виспатись. Віталій це добре знає і розуміє потребу людей у поганах в гарній, душевній, сучасній пісні.

Полковник Віталій Провозін
Полковник Віталій Провозін

В хорошому концерті, який військові глядачі дивляться з цікавістю, а не через командирський наказ. Саме тому згуртувавши навколо себе однодумців щороку, по кілька разів, Віталій Провозін на своєму маленькому бусі вирушає туди де щодня рвуться міни і снаряди. Разом з музикою і співами він привозить бійцям і численні подарунки від волонтерів та небайдужих людей.

Концертна бригада полковника Віталія Провозіна в зоні ООС
Концертна бригада полковника Віталія Провозіна в зоні ООС

Багато робить цей офіцер і для збагачення та примноження культурного життя міста Львова. Разом з волонтерами книжкової сотні він першим у 2014 році відкрив документальну фотовиставку «час війни». Де роботами військкорів показав всю правду про окупацію України. До речі цю виставку і зараз можна побачити в холі будинку офіцерів. Вхід вільний.

Зараз полковник Віталій Провозін знову в районі бойових дій. Він повіз хлопцям, що тримають на своїх плечах наше мирне небо, новорічний настрій.

Тарас ГРЕНЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.