«Світанкова мелодія» від T.HUTSULS – яскравий саундтрек змін на краще (відео)

359
«Світанкова мелодія» від T.HUTSULS – яскравий саундтрек змін на краще

Команда «трушних» гуцулів з Коломиї T.HUTSULS презентує пісенну новинку – світлу, мрійливу «Світанкову мелодію». Ця пісня кожним своїм рядком наче програмує на зміни на краще – як кожен світанок народжує новий день, дає новий шанс, дарує надію: «Коли прийдеш ти до ріки, / Відлунням ранньої весни, / Живим струмочком летіла / Світанкова мелодія». Новинка уже доступна на всіх цифрових платформах та звучить на радіостанціях України. 

Від виходу дебютного альбому T.HUTSULS «Гуцули» минуло три місяці. «Світанковою мелодією» коломийський гурт відкриває нову сторінку у своїй пісенній кар’єрі і обіцяє, що ще цього літа здивує не однією прем’єрою. Анонсуючи суттєві зміни у стилі музики і манері виконання.

Коли група робить свої перші кроки, закономірно, що триває період пошуку себе, свого звучання, свого голосу на сцені, – каже генеральний продюсер T.HUTSULS, автор пісні «Світанкова мелодія» Михайло Балух. – От і ми з початку року з Гуцулами на студії Hutsul Planet Records багато експериментуємо. Натхнення традиційно черпаємо із джерела гуцульської культури, надаючи їй трендового саунду.

Одночасно з виходом треку «Світанкова мелодія» T.HUTSULS презентує однойменне чуттєве відео від HutsulArt Production:  

Вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал називає «Світанкову мелодію» «ідеальним перехідним треком». «Відкривається нова глава для «трушних гуцулів», нове дихання і безмежний світ нової музики, – каже вона. – У першому альбомі ми знайомили слухача із нами, але водночас пізнавали й самі себе. Зараз добре знаємо, куди хочемо рухатися далі і яку музику робити».

«Світанкова мелодія» стає яскравим саундтреком весни-літа-2023. В унісон з музикою гір зеленіє природа, промені сонця уже добре зігрівають землю – і все це перетворюється на головний рушій для кожного із нас. А у нашому сьогоденні, сповненому боротьби, нам так потрібні світлі емоції, які огортають і наповнюють сяйвом зсередини, – на праведному шляху до великої Перемоги України.

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.