Стильні сходи львівських будинків – найкращі 10

5361
Топ-10 сходів у львівських будинках

У старих львівських будинках ховаються часом неповторної краси сходи – витончені та масивні, старовинні та унікальні. Деякі найвідоміші сходові клітини облюбували фотографи для проведення зйомок, але багато з них лишаються невідомими широкому загалу.

1. Житлово-офісний 5-поверховий будинок по вул. Галицькій, 21 приховує мармурові сходи. Будівля зведена ще 1910 року і є одною з кращих пам’яток архітектури Львова у стилі модерн. Сьогодні тут розташоване видавництво, адвокатське бюро і Управління соціального захисту населення м. Львова.

Галицька, 21
Галицька, 21

2. У будинку № 5 на площі Ринок працює хостел, тож потрапити у під’їзд нескладно. Нагору ведуть дерев’яні сходи з кованими поручнями, які за сонячної погоди підсвічуються променями через прозорий дах.

пл. Ринок, 5
пл. Ринок, 5

3. Дерев’яними сходами у будинку по пр. Шевченка, 24 піднімаються, переважно, лікарі й пацієнти стоматологічної лікарні, яка тут знаходиться.

пр. Шевченка, 24
пр. Шевченка, 24

4. Чарівними дерев’яними сходами з кованими поручнями зустрічає відвідувачів Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької (вул. Крушельницької, 23). Відразу на вході є і скульптура господині.

вул. Крушельницької, 23
вул. Крушельницької, 23

5. Доглянуті і витончені сходи причаїлись у будинку 50 по вул. Дорошенка. Вхід у під’їзд вільний, тут  розташувалась інтернет-кав’ярня.

вул. Дорошенка, 50
вул. Дорошенка, 50

6. Майже по сусідству можна відшукати сходи зовсім іншого вигляду. Мармурові, квадратної форми, прольоти викладені плиткою кольорів шахівниці (вул. Дорошенка, 60).

вул. Дорошенка, 60
вул. Дорошенка, 60

7. У будинку по вул. Коперника, 46 східці дерев’яні з металевими кованими поручнями.  Останні прикрашені чудернацькими балкончиками.

вул. Коперника, 46
вул. Коперника, 46

8. Суцільно дерев’яна сходова клітина веде на останній поверх будинку по вул. Словацького, 5. Прозора стеля підкреслює витончені вигини поручнів. На останньому поверсі просто на сходах місцеві жителі вирощують квіти.

вул. Словацького, 5
вул. Словацького, 5

9. Дерев’яний «равлик» сходів причаївся у будинку по вул. Січових стрільців, 4. Сходова клітина підсвічується світлом з вікон.

вул. Січових стрільців, 4
вул. Січових стрільців, 4

10. Мармурові східці з кованими поручнями слугують мешканцям будинку по вул. Вербицького, 5. На останньому поверсі між сходинок пробивається світло з вікна, створюючи світло-тіньову «зебру».

вул. Вербицького, 5
вул. Вербицького, 5

 

Наталія Бойченко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.