Студія з Броварів запрошує на показ пластилінового мультика-анімації “Жага до життя”

212
Студія з Броварів запрошує на показ пластилінового мультика-анімації "Жага до життя"

В четвер, 17 серпня 2023 року, о 16.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” (вул. Професорська, 1), відбудеться показ пластилінового мультика-анімації в техніці стоп-моушн “Жага до життя”. Подія відбудеться в рамках П’ятих Львівських Фото Фестин.

Пластиліновий мультик-анімація в техніці стоп-моушн від Культурно-просвітницького центру «СвітЛиця» (філії Культурно-інноваційної платформи «ТепЛиця» Броварської міської ради Броварського району Київської області), відзнятий до 90-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні.

Реальні історії тих, хто пережив ці страшні часи, відібрані з проекту Музею Голодомору «Голодомор: мозаїка історії. Невідомі сторінки». 468 світлин в яких відображено історію українського народу в боротьбі за життя.

Над створенням працювали: Юлія Кругляк та Ніна Горбань
Автор тексту та режисер: Юлія Кругляк (завідуюча КПЦ «СвітЛиця»)

Про заклад: КПЦ «СвітЛиця»  – заклад культури, який відчинив свої двері в 2019 році, з метою познайомити мешканців та гостей нашого міста з життям та творчістю Тараса Шевченка (проходять інтерактивні екскурсії з елементами доповненої реальності). В процесі своєї роботи заклад розширив свою діяльність, зокрема знімаємо мультики анімації в техніці стоп-моушн. Полюбляємо наповнювати сторінку нашого закладу світлинами з парку Тараса Шевченка, який знаходиться поруч та який вражає в будь-яку пору року!

До та після показу гостинно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.