“Старики-розбійники” і Львів: 43 роки опісля

3229

У 1971 році вийшла у прокат тепер, мабуть, уже безсмертна стрічка Ельдара Рязанова “Старики-розбійники”. На екрані – улюблені Нікулін, Євстигнєєв, Миронов, Бурков… Але має фільм ще одного персонажа, не менш улюбленого і впізнаваного. Звісно, це Львів, де й відбувалися зйомки.

Пильне око львів’янина чи доброго знавця міста одразу помітить заплутаність маршрутів персонажів, бо ж ніяк не вийти героєві Євгена Євстигнєєва Валентину Воробйову, йдучи вверх вулицею Лисенка, на площу Ринок, та й до Ратуші від театру Заньковецької – рукою подати, хоч герої забігають у трамвай. Але від таких деталей Львів на плівці своєї чарівності не втрачає.

Наскільки змінилося місто через понад 40 років опісля зйомок, розкажуть фото, зроблені на цих ж місцях, де й знімалися “Старики-розбійники”. Проходячи деякими з них ледь не щодня, ми й не здогадуємось, що вони – частина декорацій фільму, і не менш прекрасна, ніж у 1971.

4 КОМЕНТАРІ

  1. аж посмішка з”явилась на лиці від вуха до вуха після перегляду, від радості))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Надо обязательно пересмотреть “Стариков”, много моментов уже не помню. А Львов действительно прекрасный всегда!

  3. Шановні автори, напишіть, будь ласка, джерела звідки взяті фотографії.
    Бо, на жаль, Ваш сайт постійно публікує все на що є і немає прав без жодних покликів.

    • Сучасні фото сфотографовані, а скріншоти вирізані з фільму і скадровані – мною, автором. Це ж логічно :). Дивно, що таке питаєте:).
      Побачила перепост на стронньому сайті, перейшла сюди (оскільки зараз до ФСЛ не маю стосунку), а тут таке потішне питання, що не втрималася від відповіді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.