“Старики-розбійники” і Львів: 43 роки опісля

2333

У 1971 році вийшла у прокат тепер, мабуть, уже безсмертна стрічка Ельдара Рязанова “Старики-розбійники”. На екрані – улюблені Нікулін, Євстигнєєв, Миронов, Бурков… Але має фільм ще одного персонажа, не менш улюбленого і впізнаваного. Звісно, це Львів, де й відбувалися зйомки.

Пильне око львів’янина чи доброго знавця міста одразу помітить заплутаність маршрутів персонажів, бо ж ніяк не вийти героєві Євгена Євстигнєєва Валентину Воробйову, йдучи вверх вулицею Лисенка, на площу Ринок, та й до Ратуші від театру Заньковецької – рукою подати, хоч герої забігають у трамвай. Але від таких деталей Львів на плівці своєї чарівності не втрачає.

Наскільки змінилося місто через понад 40 років опісля зйомок, розкажуть фото, зроблені на цих ж місцях, де й знімалися “Старики-розбійники”. Проходячи деякими з них ледь не щодня, ми й не здогадуємось, що вони – частина декорацій фільму, і не менш прекрасна, ніж у 1971.

4 КОМЕНТАРІ

  1. аж посмішка з”явилась на лиці від вуха до вуха після перегляду, від радості))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Надо обязательно пересмотреть “Стариков”, много моментов уже не помню. А Львов действительно прекрасный всегда!

  3. Шановні автори, напишіть, будь ласка, джерела звідки взяті фотографії.
    Бо, на жаль, Ваш сайт постійно публікує все на що є і немає прав без жодних покликів.

    • Сучасні фото сфотографовані, а скріншоти вирізані з фільму і скадровані – мною, автором. Це ж логічно :). Дивно, що таке питаєте:).
      Побачила перепост на стронньому сайті, перейшла сюди (оскільки зараз до ФСЛ не маю стосунку), а тут таке потішне питання, що не втрималася від відповіді.

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.