Старий Львів очима Сергія Цемрюка

4591
Старий Львів очима Сергія Цемрюка

Сьогодні знову не зовсім типова для цього ресурсу збірка зображень. Зовсім недавно я натрапив на роботи львівського художника Сергія Цемрюка і просто випав з часу на кілька годин. на його картинах наше місто минулого століття виглядає зовсім незвично і дуже загадково.

Серія «Старе місто» користується особливим успіхом у Сергія. Художник уже давно захоплюється колекціонуванням старих листівок. За деякими з них він вирішив зробити замальовки рідного міста кінця дев’ятнадцятого початку двадцятого століть.

Старий Львів очима Сергія ЦемрюкаІ ось перед нами старовинні карети, парові трамваї, перші автомобілі, жінки в елегантних сукнях з парасольками в руках, не поспішаючи походжав уздовж неонових вітрин. Здається, що силуети людей і контури будинків розмиті дощем. Це надає роботам якусь таємничість і казковість.

Старий Львів очима Сергія ЦемрюкаМісто немов повільно випливає з туману минулого. Картинки старого Львова заворожують, як би таять в собі якусь надзвичайну загадку часу і манять сяйвом сотень маленьких старовинних ліхтариків.

Старий Львів очима Сергія ЦемрюкаСергій Цемрюк народився 8 липня 1965 року в місті Львові. У 1990 році закінчив Львівську Академію мистецтв. Ще студентом брав уроки живопису у В.Черкасова і Ю. Скандакова. Творчі виставки проходили в містах України, Польщі, Словенії.

Старий Львів очима Сергія ЦемрюкаНа даний час роботи художника знаходяться в приватних колекціях України, США, Канади, Росії, Польщі, Німеччини.


Кожyа порядна українська родина повинна мати в своєму гардеробі вишиванки, щоб на свято вдягати і до церкви було в чому піти.

3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.