Стали відомі члени конкурсної комісії конкурсу на посаду директора Національного музею у Львові (відео)

732
Національний (колишній Промисловий) музей, сучасний вигляд
Національний (колишній Промисловий) музей, сучасний вигляд

Вчора, 19 лютого 2020 року, у  Міністерстві культури, молоді та спорту України відбулося жеребкування  для відбору кандидатур від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду генерального директора Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького.

48 організацій подали кандидатів до участі у жеребкуванні. До участі були не допущені 5 організацій (2 з них – не є громадськими організаціями за організаційною формою, 3 з них – у своїй статутній діяльності не працюють у сфері культури).

Отже, у жеребкуванні взяли участь 43 організації та 120 кандидатів від них. Шляхом жеребкування обрано 3 члени конкурсної комісії на посаду генерального директора Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького:

  1. Дзюбенко Наталія Вячеславівна – кандидатка біологічних наук, завідувачка відділу прикладної музеології Державного природознавчого музею НАН України у Львові, членкиня Західноукраїнського орнітологічного товариства та Міжнародної Ради Музеїв. (висунула кандидата ГО “Український центр розвитку музейної справи”)
  2. Чубай Соломія Григорівна – громадська діячка, музикантка, продюсерка літературно-музичних проектів, голова правління громадського об’єднання «Вірменська-Тридцять П’ять», авторка проектів «П’ятикнижжя», «Колискові для Олекси» (висунула кандидата ГО Галицького району м. Львова «Вірменська-Тридцять П’ять»)
  3. Савчак Ігор Миколайович – керівник Львівської міської громадської організації “Центр культурного менеджменту” (висунула кандидата Львівська міська ГО “Центр культурного менеджменту”).

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.