Стали відомі члени конкурсної комісії конкурсу на посаду директора Національного музею у Львові (відео)

0
508
Національний (колишній Промисловий) музей, сучасний вигляд
Національний (колишній Промисловий) музей, сучасний вигляд

Вчора, 19 лютого 2020 року, у  Міністерстві культури, молоді та спорту України відбулося жеребкування  для відбору кандидатур від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду генерального директора Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького.

48 організацій подали кандидатів до участі у жеребкуванні. До участі були не допущені 5 організацій (2 з них – не є громадськими організаціями за організаційною формою, 3 з них – у своїй статутній діяльності не працюють у сфері культури).

Отже, у жеребкуванні взяли участь 43 організації та 120 кандидатів від них. Шляхом жеребкування обрано 3 члени конкурсної комісії на посаду генерального директора Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького:

  1. Дзюбенко Наталія Вячеславівна – кандидатка біологічних наук, завідувачка відділу прикладної музеології Державного природознавчого музею НАН України у Львові, членкиня Західноукраїнського орнітологічного товариства та Міжнародної Ради Музеїв. (висунула кандидата ГО “Український центр розвитку музейної справи”)
  2. Чубай Соломія Григорівна – громадська діячка, музикантка, продюсерка літературно-музичних проектів, голова правління громадського об’єднання «Вірменська-Тридцять П’ять», авторка проектів «П’ятикнижжя», «Колискові для Олекси» (висунула кандидата ГО Галицького району м. Львова «Вірменська-Тридцять П’ять»)
  3. Савчак Ігор Миколайович – керівник Львівської міської громадської організації “Центр культурного менеджменту” (висунула кандидата Львівська міська ГО “Центр культурного менеджменту”).

Наталка СТУДНЯ

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.