Спитати в янгола, або презентація книги Марії Людкевич

591

В четвер, 3 травня 2018 року, о 17.00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться презентація книги Марії Людкевич «Спитати в янгола».

Марія Людкевич –українська поетеса. Народилася 7 січня 1984 року в селі Нижня Липиця Рогатинського району Івано-Франківської області. Закінчила Коломийське педучилище та Львівський державний університет імені Івана Франка.

Працювала вчителькою молодших класів, журналістом газети «Молода Галичина». Нині — редактор львівської газети «Галицьке юнацтво». З 1987 року — керівник літературної студії «Джерельце» при Львівській обласній бібліотеці для дітей. Є Авторкою понад 30 книг, з них— 14 книг для дорослих, інші — для дітей.

Марія Людкевич
Марія Людкевич

Збірка «Спитати в янгола» пронизана тонким відчуттям поетичного слова, справжнім творчим обдаруванням. Слово поетеси ‑ точне і грановане, як самоцвітна перлина, а задум кожного вірша народжений нашою дійсністю і любов’ю до України.

Минуле і вічність, пристрасть і любов ‑ такі основні мотиви поетичної збірки «Спитати в янгола». Досконало володіючи технікою віршування, її авторка подає своєрідний зріз часу, в якому живе, і творить хвилюючий образ сьогоднішньої України, а також нашого сучасника, який, власне, і будує цю Україну, хай і не в легких умовах.

Отож, запрошуємо Вас на творчу зустріч з поетесою, на якій ви зможете детальніше ознайомитись з її творчістю, задати запитання, зробити фото на пам’ять та придбати книги.

Людмила ЧИЖОВИЧ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.